Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ki fél még rajtam kívül...

Ki fél még rajtam kívül nagyon az erős széltől?

Figyelt kérdés
Utálom és félelmetesnek is gondolom. Már nem egyszer volt tornádóval is rémálmom.

2020. febr. 24. 05:59
 1/7 anonim ***** válasza:

En nem felek de inkabb legyen hideg es vagy eso.

Egyebkent szerintem nem a fold felmelegedese lesz a vesztunk hanem a mindennapossa valo 2-300 km/h szélviharok. Nem lehet majd foldet muvelni, kimenni a szabadba stb

2020. febr. 24. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

🙋‍♀️ jelen.

Szorongok és félek tőle.

2020. febr. 24. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Attól félek hogy megint fel kell másznom a tetőre visszarakni a kicsúszott palákat. - _-
2020. febr. 24. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Félni nem félek, de nem szeretem, mert ha szemből fúj, akkor nem kapok rendesen levegőt tőle.
2020. febr. 24. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is félek. Ma reggel is majdnem elfújt a szél, alig tudtam elmenni a kaputól az autóig. Aztán amikor beültem az autóba, akkor még az autó is mozgott. Nagyon félelmetes.
2020. febr. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én. Folyton arcidegzsábám lesz tőle és az nem kellemes.
2020. febr. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát, most éjjel kicsit rossz volt, mert felriadtam rá, és nem tudtam visszaaludni, amíg tartott...
2020. febr. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!