Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha felszállok a legdrágább ma...

Ha felszállok a legdrágább ma kaphato mobillal a kezemben a villamosra (ugy tudom, ha az kb 1 millio Ft) mekkora az esély hogy rosszándéku ember tolvaj bunoző észreveszi hogy ez nagy fogás s kikapja a kezemből?

Figyelt kérdés
ki mit tippel ha rendszeresen megyek igy hány nap muva lenne rá esély
2020. febr. 24. 12:03
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
93%
Annyi esély van rá mint bármilyen más okos mobillal.
2020. febr. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
85%
Én nem aggódnék. Az 50E ft-os dettó ugyanúgy néz ki mint az 500E-s.
2020. febr. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
én azt hinném, hogy az ilyenek felismerik. tévednék?
2020. febr. 24. 12:10
 4/24 anonim ***** válasza:
64%

Láttam én már több százezres mobilt, ami nekem ingyen se kellett volna, úgy le fog pukkanva már, mert nem vigyázott rá az illető, akié.

Ami jól néz ki, szép, új, arról se tudnám megmondani ránézésre, hogy 50-100 vagy 300-500 ezres.

2020. febr. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
na de nem is ebből élsz hogy felismerd mit érdemes ellopni, nem?
2020. febr. 24. 12:13
 6/24 anonim ***** válasza:
84%

5: ha valaki ennyire figyel, akkor azt csak észreveszed, nem?

Mondjuk szerintem ez olyan, mint az autók. Egy közepes, nem rossz kategóriát, ami nagyon gyakori, egyszerűbb elpasszolni, mint valami méregdrága különlegességet.

Meg akinek milliós telefonja van, valószínűleg nem buszozik, hanem autózik.

2020. febr. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
91%
Ilyen utcai mobiltolvajok piti bűnözők szoktak lenni, max ha látják rajta az alma logót abból tudják hogy na az biztos drága. Nem hinném hogy feltűnne nekik. Pláne hogy ilyen telefonok nem nagyon mozognak a piacon.
2020. febr. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

szerintem ép hogy joval könnyebb elpasszolni hasonlo áron. vagyis ha egy olcso s drága mobil van a közelben s - elviekben - ugyanannyiért adná el. akkor érdemesebb a drágábbat alpasszolni mert ugyanannyiért joval gyorsabban megveszik.


a példa arrol az esetről szol amikor valaki villamosra száll. ez fuggetlen attol, hogy ez milyen gyakori.

2020. febr. 24. 12:21
 9/24 anonim ***** válasza:
90%

Egyrészt túlbecsülöd az ilyen piti tolvajok képességeit.


Ezek tényleg a bűnöző társadalom legalsó rétegei, nem szervezettek, nincsenek olyan kapcsolataik hogy ilyet a fekete piacon reális jó áron eladjon.

2020. febr. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
63%

Aki lopni szokott, az nem szokta nèzni, hogy a mások tulajdonában lèvő tárgyak mennyibe kerülhetnek. Elég, ha neki nincs olyan, ezért magának megszerzi.

Tipp: ne használj csalit! ;)

2020. febr. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!