Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is van úgy, hogy nem tud...

Más is van úgy, hogy nem tud idegenek közt nyugodtan lazán enni, egyedül pedig igen?

Figyelt kérdés
Én olyan izgatottságot érzek és mintha figyelnének.
2020. febr. 24. 12:55
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
És ha figyelnek, akkor mi van? Eszel, nem pedig gyilkolsz.
2020. febr. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
igaz
2020. febr. 24. 13:15
 3/10 anonim ***** válasza:
A legtöbb esetben annak van ilyen problémája, aki nem tud rendesen, kultúráltan enni és emiatt feszeng.
2020. febr. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

nem, én nem emiatt.

Akik nem tudnak kulturáltan enni azok pont lesz.arják. Mert taplók ők nem feszengenek és nem figyelnek sem magukra sem másokra.

2020. febr. 24. 13:47
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szociálos fóbiások körében ez elég gyakori.
2020. febr. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
67%

"A legtöbb esetben annak van ilyen problémája, aki nem tud rendesen, kultúráltan enni és emiatt feszeng." Ez nem igaz, bár szerintem csak meg akartad bántani a kérdezőt. "Kulturáltan".

Én is feszengtem sokáig, mivel apám imádott lelki terrort alkalmazni az asztalnál is. Miközben ő szürcsölte a levest. Leordított, hogy hogyan tartom a villát. És hogy mások ki fognak röhögni emiatt. És még sorolhatnám.

Aztán amikor a primitívebb emberek észrevették (például menzán), hogy ez a gyenge pontom, rátettek egy lapáttal és direkt cikiztek.


Tehát ez egy folyamat. Most már simán eszem bárhol, tényleg olyanokra kell gondolni, hogy "ők is emberek", "nem gyilkolsz" :D, stb.

2020. febr. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
70%
Én pont fordítva vagyok vele. Akkor eszek szívesen, ha esznek velem.
2020. febr. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nemtom, nekem tényleg csak az hogy szeretek egyedül kicsit gusztustalanabbul enni, tudom hogy kell kulturáltan, cska jobban esik máshogy
2020. febr. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Velem is ez van. *szorongásos pacsi*
2020. febr. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Engem csak a másik nyámnyogása zavarna.
2020. febr. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!