Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem képes mértékletesen...

Miért nem képes mértékletesen étkezni az emberek egy része?

Figyelt kérdés
Sokan nem bírják megállni, hogy ne zabálják tele magukat minden étkezésnél annyira, hogy mozdulni is alig tudnak utána; muszáj akár több púpozott tányérral is megenni, és ezen felül néhányan mindenhez esznek kenyeret, még a tésztás, krumplis ételekhez is. A túlzott zabálás gyakoriságára az is utalhat, hogy néhány kajáldában akkora adagokat adnak, hogy az legalább 2 adagnak felel meg; ha nem lenne rá igény (nem lenne, aki meg bírja enni), nem adnának ekkora adagokat.

2020. febr. 24. 22:48
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Mert így kompenzálnak. Más meg piával, cigivel, nyugtatóval, fűvel, túlzásba vitt edzéssel és sorolhatnám. Szerintem a túlevés még csak nem is a legkárosabb, inkább ez, mint mondjuk az alkoholizmus.
2020. febr. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Blade Bone ***** válasza:
67%
Én még joghurthoz is szoktam kenyeret enni, meg a dinnyéhez. :D Amúgy szerintem a kajáldákban kb félemberekre szabják az adagokat... Nevetséges, hogy kétezer forintból nem lehet jóllakni.
2020. febr. 25. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
100%
Nehéz ellenállni a testi vágyaknak, ennyi :)
2020. febr. 25. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
11%
Lehet napi egyszer esznek az ilyenek
2020. febr. 25. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Sok dolog lehet a ludas. Pl én 20 éves vagyok és csak most vettem észre, hogy mindig megeszem az adagot a tányérról akár milyen helyen eszek. Akor is ha már nem vagyok éhes. És ez azért van mert kicsi koromtól kezdve úgy neveltek, hogy ha a tányéron hagyok kaját az bunkóság, akkor nem tisztelem azt aki főzte és egy szar alak vagyok. Csak most kezdtem tanulni elszokni ettől és simán elképzelhetőnek tartom, hogy mások csak később vagy soha nem jönnek rá.
2020. febr. 25. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
68%
Mert az éves boldogsághormont termel, ezért imádok enni.
2020. febr. 25. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
69%
Egész nap húzom ezt a fos igát, legalább annyi örömöm legyen már, hogy megehetem az ÉN adag kajám.
2020. febr. 25. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Enni jó érzés, jó dolog, és ha nem is mindig, de van úgy hogy az is tök jó érzés, mikor valaki annyit eszik hogy tényleg mozdulni sem bír. Olyankor lazítani kell egy fél órát, és ismét lehet enni egy adaggal:)))
2020. márc. 1. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!