Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez mennyire normális tulajdonság?

Ez mennyire normális tulajdonság?

Figyelt kérdés

Imádom a verekedős filmeket, a kedcenceim a Bud Spencer & Terence Hill filmek... Ezzel önmagában nem is lenne gond, de valamiért úgy érzem, hogy elfog egy belső öröm mikor csattannak a pofonok és repülnek az emberek... Ilyenkor összeszorítom a fogam, vigyorgok és drukkolok, hogy "azaz bástya, adjál neki"


Az a legijesztőbb, hogy néha némelyik fiú osztálytársamat elképzelem abba a szituációba a suliban, hogy lekeverek neki egyet aztán kirepül az ablakon...

Egyébként nem bántanék senkit soha, alapvetően nyugodt természetű vagyok, de ezek a filmektől beindulok :D

Ez mennyire normális?



2020. febr. 25. 18:14
 1/5 anonymousreview60 ***** válasza:
77%
Normális. Azt jelzi, hogy elfojtott agresszió van (nem tombol) benned. Gyaníthatóan ezek az osztálytársak problémàsak neked.
2020. febr. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

#1 Általában akkor tör elő ez a képzelet amikor szivatnak (osztályból 3 szokott) és igen, csak feléjük irányul mindez.

De fizikailag még sincs szívem bántani őket, de fejben úgy agyon ütöttem már őket, hogy szó szerint vértócsába feküdtek..

2020. febr. 25. 18:37
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodt lehetsz mert ha az ilyen jellegű filmek (Bud Spencer stb.) filmeket nézel ami verekedős akkor semmi gond nincsen.

Ezek a filmek inkább vígjátékok mint agresszív verekedős filmek, ezektől a mai "modern" mesefilmek százszor agresszívebbek.

2020. febr. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonymousreview60 ***** válasza:

#3:+1

Akkor ez egyértelműen csak kivetítés.

Hogyan szívatnak? Hogyan reagálsz? Van valamid, ami nekik nem (nagyobb anyagi jólét, jobb kinézet, jegyek)? Ők alsóbb népisztályból származnak (vagy ellenkezőleg)?

2020. febr. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#4


Azért csinálják mert ők 100 kilósak, én meg 80... Felsőbbrendűséget éreznek az által, hogy szélesebbek... Mindenkit szivatnak aki 100kg alatt van. Nálunk ez így megy. De inkább rájuk hagyom, annyira nem fajult el a dolog, hogy megérje lesüllyedni a szintükre. Inkább gyerekes módon szívóznak.

Verbálisan megfenyegettem már őket de semmit nem ért... Tetszik nekik, hogy felidegesítem magam a hülyeségeiken..


Na mindegy, ami a fő kérdésem illetti, megnyugodtam, hogy teljesen normális dolog ez. :)

Köszönöm szépen mindenkinek :)

2020. febr. 25. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!