Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van már tudományos kutatás...

Van már tudományos kutatás arc (test) diagnosztikaban?

Figyelt kérdés
Szóval totál egyértelmű számomra hogy a külső mindent elmond a másik emberről. Ez alatt ne azt értsd, hogy csúnya egyenlő rossz ember, mert a csúnya is lehet jóember csak nagyon megviselte, megtörte az élet, vagy beteg stb. egyébként teljesen szubjektív hogy kinek mi jön be, ki a szimpatikus ember. Szóval a szemöldök állásától kezdve, tényleg mindennek van szerepe szerintem, és tudatalatt mi gyorsan kalkulalunk is. Főleg társkeresésnél, hogy milyen emberre van szükségünk éppen, ki a szimpatikus, ki vonz szexuálisan. A kérdés az hogy a jövőben megmondhatja mondjuk egy gép hogy alapvetően ki milyen ember genetikailag és kinél milyen problémák vannak éppen, stressz, vitaminhiány, fáradtság, nem megfelelő étkezés, vízfogyasztás stb akár pusztán egy 3D-s arc(test) kép alapján főleg összevetve mondjuk a gyerekkori képével.

2020. febr. 25. 20:19
 1/5 A kérdező kommentje:
Mentális problémákat, pl a depresszió mértékét is kilehetne vele szűrni szerintem.
2020. febr. 25. 20:22
 2/5 nemaRendőrség ***** válasza:
Nagyon nem ebbe az irányba tartunk. Inkább épp ellenkezőleg, már akkor sem vagy lusta kövér disznó szívbetegséggel ha 130 kiló vagy.
2020. febr. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ja a PC miatt lehet igazad van.
2020. febr. 25. 23:05
 4/5 anonim ***** válasza:
A félrediagnosztizàlàs tàptalaja lenne
2020. febr. 26. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Itt ebben emlékezetem szerint elmond valahol egy olyat; pl ha az arcán van két ilyen "zsák" a szeme alatt; akkor az pl vastagbél-problémára utal. Szóval vannak ilyenek. https://www.youtube.com/watch?v=M0GDkgVIj5Y Most nem tekertem oda, rég láttam.
2020. jún. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!