Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt nektek is olyan, hogy...

Volt nektek is olyan, hogy egy fiatalkori ismerősötök, osztálytársatok, szomszédotok, vagy szerelmetek, akit annak idején kedveltetek, szerettetek, becsültetek, felnőtt korára teljesen jellemtelen lett?

Figyelt kérdés
2020. febr. 25. 21:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy lány. Most meg ápolatlan, lusta lett.


Neked?

2020. febr. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Volt
2020. febr. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Történetet is írnátok hozzá? Nekem az első szerelmem lett korrupt politikus, szinte hányok tőle, hogy mi lett belőle. Nem írom ide, hogy miket csinált, mert ezt nem a Politika kategóriába szántam, de óriásit csalódtam benne.
2020. febr. 25. 22:08
 4/7 anonim ***** válasza:
87%

Igen, az emberek változnak.

Tanárként látom, hogy hét év alatt mennyit változik egy gyerek, és tapasztalom, hogy utána ez csak romlik.

Az "életben maradásért" való "harc", a céljainkért való küzdelem ritkán tesz jobbá bennünket, és biztosíthatlak róla, hogy a korral mi is változunk.

Szerintem öreg hiba túlidealizálni bárkit is. Meghatározhatatlan, kinél mit eredményeznek az életkörülmények,

valahogy mint a Hunger Games-ben, ahol ha ölni kell, hát ölni fogsz, hogy túlélj. Meglehet, beleroppansz lelkedben, és soha többé nem leszel már a régi, de megteszed, mert rákényszerülsz.


Ugyan történetet nem írok (túl sokféle van, lehetetlen választani), de ha szabad, azt a tanácsot adnám, hogy sok év után ne keresd senkiben a régit, mert az csak az emberi kapcsolatok felszámolásához, kiábránduláshoz vezet.

Ha szeretted egykor az illetőt, add meg magatoknak az esélyt, hogy megismerd az új énjét, és talán megtudd, miért változott akkorát.

Ha elfogadhatatlan, amit tőle, magától megtudtál a személyiségéről, akkor még mindig megteheted, hogy arra emlékszel, amit szerettél benne, és nem építed tovább a kapcsolatot.

2020. febr. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
48%

"Tanárként látom, hogy hét év alatt mennyit változik egy gyerek, és tapasztalom, hogy utána ez csak romlik."


Nem véletlenül. A mostani tanárok gyakorlatilag csak rontani tudnak a gyereken, nagyon kevés kivételtől eltekintve. 90 százalékotok pszichiátriai eset.

2020. febr. 26. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Első szerelmem egy tündéri lány volt, kedves, bájos, imádnivaló. 25 év telt el, véletlenül találkoztam vele, most nagyképű, alpári, bunkóparaszt. Egészen hihetetlen, hogy így meg lehet változni.
2020. febr. 26. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
65%

Kérdező az erősebb kutya b_szik ezt el kell fogadni,a volt szerelmed tudott helyezkedni,kényelmes pazar élete van,gondolom 6 nagykanállal egyszerre majszolja az életet olyan wall street farkasos beütéssel.

Mindenki úgy boldogul ahogy tud,ne ìtéld el,volt lehetősége a kényelmes,borkais életre nyilván mindenki élne vele,hogy sohatöbbé ne legyen semmire gondja csak éljen nagykanállal.


Jellemtelen nem inkább úgy mondanám,hogy akinek céljai vannak annak kőkeményen teperni,felfele nyalni ha úgy tetszik kötelező vagy mehet az illető a kis sz_r állásban átlag életet élve átlag párral,kis panelba sz_r Suzukival.

Én is inkább leszek jellemtelen és sikeres.

2020. febr. 26. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!