Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket zavar ha valaki nem...

Titeket zavar ha valaki nem fújja ki az orrát és képes fél órán át is szipogni?

Figyelt kérdés
2020. febr. 25. 21:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Talán nincs zsebkendője?
2020. febr. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Zavaró vagy sem, de ha nagyon megvagyok fázva, akkor hiába fújom az orrom, egyszerűen nem jön ki semmi, cserébe viszont szipognom kell...
2020. febr. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
22%

2es,ha nincs ami kijönne akkor mit szivsz vissza? Kamuzol. Szerintem csak félted, nehogy valami a kukába kerüljön belőled :D

De engedd el, ne légy önző

2020. febr. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Sportember vagyok, legritkább esetben van nálam zsebkendő ha kifolyna az orrom, szipogok, egyszer gyorsan mélyen hangosan ezt kb. félóránként ismétlem (ha van valaki a közelben, kérek zsebkendőt), továbbá, szájkiszáradás esetén sem köpködök, visszatartom.

Volt és jövőbeni edzőm tanította ezeket.

2020. febr. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

#3-as..


Arról nem tehetek, hogy nem tudod mi az az inger, ahogyan arról sem, hogy nem tudsz értelmezni egy egyszerű kommentet. Sehol nem írtam, hogy van mit visszaszívni....

2020. febr. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Barátnőm csinálja. Őszintén nem zavar, sose figyeltem fel rá. Anyám ellentétben ki nem állhatja, mikor ezt csinálja.


Védelmére szóljon, hogy ez a reflex azért alakult ki nála, mert nyáron konkrétan befullad a pollen miatt és ha már harmadik hónapja fújod folyamatosan az orrod az elég fájdalmas tud lenni.

2020. febr. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Akinek nem tetszik a szipogásom, szívja ki az orromból a taknyot.
2020. febr. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem zavar. Allergiás vagyok, van, hogy a semmiből kapok tüsszögőrohamot és fogyasztok el 10 zsepit egyszerre (és utána is szipogok). Megértem ezt a fájdalmat és sajnálom, ha én magam valakinek megkeserítem az életét :D
2020. febr. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Zavar is, meg nem is. 2-esnek igaza van, van az, amikor nem takony miatt van eldugulva az orr, hanem mintha "légtorlasz" lenne. Nekem ilyenkor csontszáraz és mégsem kapok levegőt. DE! Ez hallásra is megkülönböztethető attól, mikor valakinek csöpög az orra, és hallod, hogy bugyborékol, ahogy visszaszívja.
2020. febr. 26. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen, engem zavar az állandó, ismétlődő hangzavar.
2020. febr. 26. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!