Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kell hangosan verni...

Miért kell hangosan verni előadáson a billentyűzetet?

Figyelt kérdés
Megfigyeltem, hogy néhány kedves egyetemista évfolyamtársam előszeretettel veri olyan hangerővel a laptopja billentyűzetét, hogy az rendkívül idegesítő legyen a körülötte ülők számára. NEm tudom, hogy valamilyen pszichológiai vagy fizikai probléma állhat-e a háttérben, de szeretném, ha egy hozzáértő minél előbb válaszolna a problémára. Köszönöm.

2020. febr. 27. 10:30
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
biztos xar anyagból van nekik, azért hangosabb
2020. febr. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%

Ne provokálj! Vannak billentyüzetek, amik hangosabbak és vannak, amik halkabbak.

Ha téged ez annyira zavar, akkor veled van baj, fordulj szakemberhez.

2020. febr. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Én is a laptopomon akarom akkor tudom halkan nyomni a billentyűzetet de ha gyorsan kell írnom akkor már nyilván nagyobb hangja van. Nem hiszem hogy akárki szándékosan ezzel akarja idegesíteni a többieket. Szerintem túlreagálod, nem hiszem hogy ez az egyetlen zaj az előadóban.
2020. febr. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%
Fizikai probléma áll szerintem a háttérben, konkrétan az hogy sok billentyűzet nagyon hangos, ha gépelsz rajta.
2020. febr. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%
Nem gondolom, hogy szándékosan akarnak mást idegesíteni, te reagálod túl. Nem akarsz konzultálni erről egy pszichológussal?
2020. febr. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 nemaRendőrség ***** válasza:
11%
Majd kibuknak. A laptoposok mindig kibuknak
2020. febr. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
11%
Figyeljetek rám. Errő szól.
2020. febr. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok hozzaertő, de regen én is nagyon csapkodtam, neha meg most is amikor gyorsan potyogok.

Oka? Anno amikor megtanultam gépelni , egy nagyon régi billentyűzet volt, ami csak akkor vezte be a betűt, ha jó erősen racsaptam 😀 mondjuk en eszrevettem magam, mert engem is zavarnal az ilyenek.

De akit nem zavar talán fel sem tűnik neki. Mi lenne, ha megkérnéd, hogy figyeljen egy picit, nem hinném hogy zokon venné.

2020. febr. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Hogy lássák: ők valóban sokat dolgoznak.
2020. febr. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
34%

Ez engem is rohadtul idegesít. Meg amikor beszélgetnek, csörgős zacskóból esznek, nem ismerik a zsebkendőt és turháznak, ropogtatják a csontjaikat...

Igen, lehet az én pszichológiai problémám, de szerintem annak nem kellene bejönni előadásra, aki csak melegedni/haverokkal beszélgetni/enni jött vagy a következő órájáig nem tud hazamenni. Vannak, akik szeretnének figyelni az előadáson és sajnos ezek között vannak olyanok is, akik kisebb-nagyobb figyelemzavarral élnek együtt és a legapróbb zaj is eltereli a figyelmüket, ami nagyon megnehezíti a tanulást. Nem jókedvemben idegeskedek, én örülnék a legjobban, ha nem kellene így léteznem :)

2020. febr. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!