Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 35 évesen egy csaj zenei...

35 évesen egy csaj zenei stílusát a magunkénak hazudni. Normális dolog ez?

Figyelt kérdés

Unokatestvéremről van szó, 34 éves férfi, kedvence volt a Lovasi meg a Quimby meg a többi általam alterosnak mondott zenekar (lehet hogy ezt pont nem annak hívják, nem tudom). Én mindig az elektronikus zenét szerettem, sokszor hívtam bulikba, de ő lenézte az ilyen fajta zenéket. Drogosnak titulálta őket és kcsög-zenének (ahogy ő mondta). Alteros fesztekre járt, stb. Lett egy nője akit eljegyzett, aki EDM-es. Neki a kezdetektől azt mondja, hogy ő is az! Csodálkoztam hogy kicserélte a zenekarait Skrillexre meg stb-re. Nem is tudtam a dologról, születésnapjára kapott tőlem egy alteros fesztivál jegyet, mire csodálkozott, hogy ő olyan zenéket nem hallgat és ők a Soundra mennek!

Amióta ismerem ellenzi az elektronikus zenéket, 20 évig gúnyolta a “diszkósokat”. Normális egy nő miatt ekkorát váltani és még hazudni is? Mert hazudik neki. A csaj el sem hiszi hogy Lovasit hallgatott valaha az ő vőlegénye, mert “ő nem olyan”.

Nem lesz ebből később baj? A zenei ízlés azért az ember része, az nem fordul így ki egyik napról a másikra.


2020. febr. 27. 17:14
 1/8 A kérdező kommentje:
Elírtam a korát valszeg, elvileg (ha jól emlékszem) március 3-án lesz 35, de a bulija jövő hétvégén lesz. Jegyet nem vettem neki idénre! :D
2020. febr. 27. 17:16
 2/8 anonim ***** válasza:
39%
A legkevesebb dolog a zenei ízlés. Komolyan ennyi életed van? És igen, változhat a zenei ízlés. Én párom olyan zenéket hallgat amitől a falnak mentem régebben, ma már simán elmennék vele egy ilyen koncertre, mert egészen megkedveltem a stílusát.
2020. febr. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Azért nem akkora változás, hogy más zenét hallgat és nem hiszem hogy csak ez szétrombolná a kapcsolatukat lol. Álszent? Ja. Önmagából kifordulás és az eddigi személyiségének teljes földbe tiprása, hogy más zenét hallgat? Nem. Ne dramatizáld túl.
2020. febr. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem nem gond. Én se ugyanazt szeretem, mint tiniként, vagy huszonévesen. Van, amit csak 30 után fedeztem fel.

És én nem gondolom, hogy a zenei ízles fontos lenne egy kapcsolatban.

Szerintem inkább próbálj neg örülni, hogy unokatesód boldog a nővel.

2020. febr. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, szó sincs arról, hogy neki pont megváltozott az ízlése.

Egyszerűen alkalmazkodott a kiszemeltjéhez.

Rengetegszer találkoztam már ilyennel, 20 éven keresztül full izom hiphop rajongó rapper csávó egyik napról a másikra kőkemény rocker acélbetétes bakancsban, mert pont egy olyan stílusú csajba zúgott bele...

Tudod sokan úgy gondolják, hogy ha valakivel össze akarnak jönni, akkor azt úgy érhetik el, ha azokat a dolgokat szeretik és azokkal a dolgokkal foglalkoznak, amikkel a kiszemelt, még akkor is, ha előtte totálisan távol állt tőlük.

Kvázi imponálni akarnak ezzel a csajnak/srácnak, hogy nézd, igen, én is Quimby rajongó vagyok, meg imádom a Hiperkarmát, közben gyorsan rákeresnek a jutubon a legnépszerűbb számaikra, hogy legalább minimálisan tudják, miről beszélnek, mert egyébként meg az életükben nem hallgattak alter zenét, sőt egyenesen gyűlölték...

Ez nagyon tipikus, semmi meglepő nincs benne. De én nem nevezem hazugságnak, egyszerűen csak alkalmazkodásnak. Ha valakinek ez így jó, hát csinálja, ártani végülis nem árt vele senkinek.

2020. febr. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Persze nincs ezzel baj, nem is árt vele, meg közöm sincs hozzá, de évekig hallgattam az előadásait a családi bulikon, hogy aki ilyen zenét hallgat az drogos és a fesztiválokon igénytelenkedik. Meg a BS a fertő ahol szerinte tűk lógnak ki az emberek kezéből. És győzködte a szüleimet hogy ne engedjenek el oda.
2020. febr. 27. 17:50
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem azzal egyáltalán nincs baj, hogy megváltozott az ízlése, rengeteg ember utál úgy dolgokat, hogy nem ismeri, egyszer kipróbálja és rájön, hogy amúgy nem is rossz. A hazudozás egy ilyen piti dologban viszont éretlen személyiségre vall, ami okozhat komoly párkapcsolati problémákat, de ennek semmi köze nem lesz a zenei ízléshez.
2020. febr. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nyugi, én is sokáig elástam volna az összes Mr. Busta meg AK 26, Missh stb. zenét a föld mélyére. Utáltam ha már valaki bekapcsolta a középiskolában, hogy ez mire jó. Aztán egyetemistaként 20 éves korom felett elkezdtem hallgatni, mert tényleg vannak jó számaik. Nem azt mondom, hogy rajongójuk lettem, de simán vannak a telefonomon ilyen zenék is.
2020. febr. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!