Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Neked van lelki társad? Ha...

Neked van lelki társad? Ha van, akkor mesélnél arról hogy milyen a kapcsolatotok?

Figyelt kérdés

2020. febr. 27. 18:10
 1/5 anonim ***** válasza:
87%

Igen, van.

Nagyon összetartunk, mindent elmondunk egymásnak, napi szinten beszélünk.

Ha nem személyesen, akkor telefonon.

Nagyon fontosak vagyunk egymásnak.

2020. febr. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen,Ő a másik felem. Benne van az összes gondolatomban. Feltétlenül bízom benne és szeretem őt. A kölcsönösség is megjelenik. Vannak dolgok amelyekben nem értünk egyet, sajnos elég makacs tudok lenni, segít tisztán látni a dolgokat. Imádok szeretni és elárasztani

gyengédséggel. Támogat engem, ha döntök valamilyen dologban. Számíthatunk egymásra.

Ha beteg vagyok akkor gondoskodik rólam.

Tudom, hogy elég nonszensz hogy ennyire tökéletesnek látom őt, de már 5 éve szerelmes vagyok belé, minden egyes nap amikor felébredek simogatom az arcát és hálát adok érte, hogy van nekem.

2020. febr. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%
Sajnos nincs, de mindennél jobban vágyom rá és egy nap szeretném én is megtalálni.
2020. febr. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
45%
Igen, volt. Sok dologban egyetértettünk, sok volt a közös. Testvéremnek tekintettem. De ő besokkalt ettől és lassanként leépített. Én meg nem fogok könyörögni.
2020. febr. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
73%

Van. A legjobb barátnőm.


Feltétel nélkül szeretjük és elfogadjuk egymást. Sose vesztünk még össze, mert bár vannak nézeteltéréseink, mindig meghallgatjuk a másik nézőpontját és ha nem is tudunk megegyezni valamiben, elfogadjuk. Én most külföldön vagyok két éve, szóval ritkán látjuk egymást, de semmi feszültség nincs köztünk, amikor újra találkozunk. Bármit meg merünk osztani a másikkal, mert tudjuk, hogy meg akarja érteni és meg fogja érteni. Ha valamelyikünk nagyon a padlón van, a másikunk valahogyan megérzi, rengetegszer volt már rá példa. Mi mindig tudunk egymásnak mit mondani, hogy jobban érezzük magunkat és ugyanolyan hálásak vagyunk egymásért.

2020. febr. 28. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!