Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek mért eszik meg a...

Az emberek mért eszik meg a méhlepényt?

Figyelt kérdés
Szerintem gusztustalan és kannibalizmus és beteg dolog ezt tenni én ezen kiakadtam jézusom...

2020. febr. 27. 18:14
 1/4 Metionin ***** válasza:
100%

2 féle oka van, az egyik az az amiért az állat is megeszi: tele van vitaminnal, vassal stb. Az anyaállatnak ezekre nagy szüksége van szülés után, főleg ha utána napokig nem tud elmenni élelmet keresni. Szóval van olyan ember is, aki szerint ez egészséges.

A másik oka spirituális, bizonyos helyeken valami erőt tulajdonítanak neki vagy szerencsét vagy ilyesmit.

2020. febr. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek kimossák az állat beléből az ürülékét, aztán megtöltik a saját húsával és ezt megeszik... Ennél gusztustalanabbat nem tudsz mondani. Ehhez képest a saját testedből kijött cuccal mi baj lehet? Különben meg ha nem eszik meg, a szépségipar használja fel, pl. arcápoló termékekhez.
2020. febr. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
49%

???

Én eddig sosem hallottam ilyenről.

Miután megszületik a magzat 15-30 perc múlva eltavozik a méhlepény és nem tudom elképzelni a jelenetet, hogy a nő azt mondja, "Drágám, fogd meg a kicsit, megéheztem.". Amúgy is nagy a sürgés-forgás körülötte, csak nem enné meg mindenki szeme láttára.

2020. febr. 28. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Attól még van ilyen. Otthon szülnek, a méhlepényt megsütik, aztán megeszegetik. Néha a szerencsésebb családtagoknak is jut belőle. :D Szokás kérdése ez is. Valami olyasmiről is hallottam már, hogy nem vágják el a köldökzsinórt, hanem megvárják még magától leszárad az egész cucc méhlepényestől mindenestől. Nem érdemes ezeken kiakadni, máshol meg az a barbár rendszer ami nálunk volt/van. Sokkal durvább szemetet eszünk, az újszülöttek vadidegenek között töltik a legelső napjaikat... másokat meg ez borzaszt el.
2020. febr. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!