Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » En igenytelen vagyok azért...

En igenytelen vagyok azért mert 29 evesen nem jarok minden honapba kozmetikushoz es nincs mukormom?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőm ezért igenytelenezett le es mondta hogy engem ő nem tart nonek. Pedig apolt külsom van es adok magamra csak nem igy...

2020. febr. 27. 20:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2020. febr. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
De jó barátnőd van!
2020. febr. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%
Majd akkor pofázzon, ha neki meg rend van az otthonában és jár rendszeresen edzeni. Mert a sok műpitsa a nagy kirakatozásban azt felejti el, hogy szart zabál, alkoholt vedel, semmit sem mozog és mellé az otthona is egy trágyadomb.
2020. febr. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ízlések és pofonok. Az én ízlésem sem egyezik a barátnődével. Sőt, az én környezetemben szinte senkinek nincs műkörme (hogy kozmetikushoz járnak-e, azt nem tudom, én nem).
2020. febr. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Viccesek ezek a mű nők…

Fizetnek azért, hogy úgy nézzenek ki, mint a természetesen jól kinéző nők, őket meg lefikázzák hogy nem műnők. Ostobák mind.

Nem vagy igénytelen egyáltalán, sőt nekem pl. jobban bejössz ismeretlenül is mint a barátnőd 😀

F28

2020. febr. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mindnekinek más az igényes, és ezért nehéz igazságot tenni, szerintem csak ezzel nem lehet definiálni a dolgot, de valószínűleg ő sem csaka rra gondol. De van akinek alap igényesség, hogy heti 3 edzésre elmegy, szerinte elég sokan vagyunk igénytelenek, másnak a heti egy fodrász az igénye...
2020. febr. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Akkor én is igénytelen vagyok... jó tudni. :)

35/N

2020. febr. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
72%

szemöldök azért legyen szép, körmöt pedig otthon is ki lehet festeni szolidan

akinek meg ilyen nagy hegyes vagy akármilyen műkörme van az nem hiszem hogy sikálja a tepsit, vagy dagaszt stb..

25f

2020. febr. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
79%

Gondolom ennek a barátnőnek a saját anyja is igénytelen. Ezzel vágj vissza neki, mondja csak ezt az anyjának! :D

Vagy megüzenheted az anyukájának, hogy mi is a véleménye róla a saját lányának.


Amúgy meg pont, hogy a műkörmökkel felszerelt nők illetve a hosszú körmű nők nem tudnak rendesen kezet se mosni, mert a hosszú karmaik akadályozzák őket ebben. Az ujjbegyeket elvileg a tenyérhez kell dörzsölni, ha alaposan szeretnénk kezet mosni, csakhogy náluk ez kivitelezhetetlen. Na, akkor ki is az igénytelen?

2020. febr. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
A barátnőm : kethetente jar kozmetikushoz, 3hetente mukormoshoz, szolizik hetente 1szer,20 evvel idosebb nalam hozza tennem es semmit nem sportol csak szimplan vekony, de a hasan van egy kis felesleg. En pedig nem szolizom max csak felevente 2 alkalommal, vekony vagyok, nincs mukormom, a hajam melirozva van.
2020. febr. 27. 21:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!