Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha mindig mosolygok a buszsofő...

Ha mindig mosolygok a buszsofőrre mit válthat ki belőle?

Figyelt kérdés

Mindig mikor meglátom, elmosolyodok, amire ő is. Szerintetek ez nagyon gáz/gyerekes részemről? Egyébként be kell vallanom, hogy egész jóképű.

L


2020. febr. 27. 22:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Előbb utóbb elvisz egy körre, az lesz. :D
2020. febr. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
Igazából több ilyen kéne...
2020. febr. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1: nem hinném, nem nagyon flörtölget stb, csak beszélgetést kezdeményez (sajnos...)

2: mire gondolsz?

2020. febr. 27. 22:23
 4/6 anonim válasza:
Én is mosolyogtam a buszsofőrre egy ideig mert nagyon kedves arca volt ,de nem jött be ,kb 50+ os lehetett, egészen addig amíg el nem kezdett pedoskodni azóta nem járok azzal a busszal
2020. febr. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ezzel semmi baj,egyszerűen mosolyt csalsz az arcára és ha esetleg rossz napja lenne szerintem már is sokkal jobb lesz, legalábbis nekem biztosan az lenne,sose szomorkodj helyette mindig mosolyogj és légy pozitív.
2020. febr. 28. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Arra gondolok, hogy több egymásnak adott mosoly, csak úgy mert nema z az alap hogy bekeseredett szar az ember, hanem legalább neutrál :D De a legtöbb embernek a mosolyhoz az örömhöz valami egetverő ok kell, míg a keserűséghez elég ha valaki véletlenül meglöki egy kicsit :d
2020. febr. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!