Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehet felnőni?

Hogyan lehet felnőni?

Figyelt kérdés

Már egyetemista vagyok, heti 4 napot másik városban töltök, a múlt nyarat is egyedül töltöttem külföldön, dolgoztam, mégsem érzem úgy, hogy felnőtt lennék. Sokan már nőként utalnak rám, de én inkább lánynak mondanám magam. Anyukám ebben a korban már 2 éve házas volt, én ezt el se tudnám képzelni.

Ti mikor kezdtétek felnőttnek érezni magatokat és miért?



2020. febr. 27. 22:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
30 körül kezdtem felnőttnek érezni magam. Ekkorra ismertem ki nagyjából a világot körülöttem, és már nem félelmetes helynek tűnt, hanem olyannak, amiben otthon vagyok.
2020. febr. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez igazán roppant egyszerü. Felnött vagy ha minden cselekedetért vállalod a TELJES felelöséget.
2020. febr. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Hivatalosan 26 éves vagyok, lélekben viszont egy zaklatott lelkiállapotú 15-16 éves tinédzser maradtam, aki szeretetre vágyik, és arra, hogy minél többet lehessen a régi barátaival, újakat szerezzen, bulizzon, csavarogjon, koncertezzen, élményeket megéljen velük. Sokszor érzem úgy, hogy felőröl a tudat, hogy már felnőttünk és soha sem lehet már semmi olyan, mint régen, és rajtam kívül senki nem is nagyon vágyik már rá a régi ismerőseim közül.

A valódi tinédzseréveim sajnos nem egészen úgy teltek, ahogy szerettem volna, és én még egyáltalán nem érzem azt, hogy sikerült bepótolnom mindent, amit akkoriban szerettem volna átélni.

Szóval azt hiszem, tudom mit érzel.

2020. febr. 28. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Családom is úgy utal rám mint ha már felnőtt férfi lennék pedig én még nem érzem úgy magamat,szerintem még eléggé gyerek vagyok főleg 21 évesen,gondolom azért utalnak rád így a környezetetben mert úgy tudsz viselkedni.

Ez nagyon jó kérdés, sajnos én sem tudom erre a választ.

2020. febr. 28. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!