Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti hány napig/hétig hordtok...

Ti hány napig/hétig hordtok egy zoknit? Azt nem kell nagyon cserélni nem?

Figyelt kérdés
2020. febr. 28. 13:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
79%

Remélem csak arra gondolsz hogy mennyi idő után illik már kidobni ,akkor 1 év után azért szoktam szortírozni, illetve ha lyukas persze hogy kidobom.

Ha nem erre akkor fúj, ásd el magad.

2020. febr. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
78%
Napi 3 zoknit hasznalok el. Egyet reggel felveszek, edzésnél sporzoknira cserélem, utána fürdés után megint tisztát veszek. De gondol ez inkább csak provokáció és nem valós kérdés.
2020. febr. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
úgyértem mennyi idő után vesztek tisztát ha muszály
2020. febr. 28. 13:06
 4/18 anonim ***** válasza:
29%
Igen ez egy kamu kérdés, tutti valami fideszes ember vagy aki így akarja az ellenzéket bomlasztani, na kisgyerek ez nem jött össze én 38 éves vagyok és átlátok a szitátokon engem nem lehet csak így megvezetni tudod e!!! Egyébként meg egy normális demokrata ember naponta cseréli a zokniját.
2020. febr. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
91%

Egy napig hordom őket, az edzésekre külön zoknit veszek, amiket minden edzés után mosok.

Egy zoknit egyszer felveszek, utána mosom, akárcsak a bugyit. Borzasztó igénytelennek gondolom, aki nem így teszi.


* muszáj

2020. febr. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
90%

Egy katonasági történet, a fiatalkorunkból (80-as évek)

- Őrmester úr, eltörött a zoknim!

- Vegye fel az enyémet, ott áll a sarokban!


:-D

2020. febr. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
10%
Több napig szoktam, de ha elmegyek itthonról, természetesen tisztát veszek fel.
2020. febr. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
15%
Én 3 napig hordok egy zoknit, nem büdös izzadós a lábam
2020. febr. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
93%
Naponta cserélem. Kivéve az otthoni zoknit, amit 2 naponta. Mivel pár órát van rajtam naponta, azt is szabadon (nem cipőben).
2020. febr. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Remélem, hogy kamu.

Nyilván minden nap tisztát veszek.

Két kivétel van, nyáron a melegben ha mezítláb nyomulok egész nap, illetve bármikor ha harisnyában vagyok napközben, akkor csak estére szoktam zoknit venni ami 1-2 órát van rajtam otthon, akkor azt felhúzom még másnap.

2020. febr. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!