Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fognak engem valaha is tisztel...

Fognak engem valaha is tisztelni az emberek?

Figyelt kérdés

Minden emberi kapcsolatomban volt minimum egy pont ahol megaláztak/földbe tiportak. Pl kiskoromban a szüleim, testvéreim, nagyszüleim aláztak meg aztán a gyerekkori barátaim csúfoltak egy osztály előtt, vagy a párkapcsolatomban viselkedtek tiszteletlenül, pl másokkal flörtölt a párom, vagy eleve nem érdekelte az exemet hogy mi van velem míg együtt voltunk.


Egész életemben igyekeztem pedig. Kislányként tipikus angyal voltam akinek a legkisebb hiba után bűntudata van. Csak 14 éves korom körül kezdtem lázadozni és egy év alatt le is csengett.

Nem tudom mit csináljak, min változtassak...

20/l



2020. febr. 28. 13:40
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
Menj el pszichológushoz, gyerekkorodban kialakult minta lehet mögötte, hogy valahogy mindig ezt találod meg.
2020. febr. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Valószínűleg az önbecsüléseddel van probléma a történtek miatt. Azt helyre kell rakni, és amint ez megtörtént, olyan módon fogsz viselkedni, hogy ilyesmi nem történik meg veled, mint eddig.


Ezek nem véletlenek, hiszen akkor random tapasztalná őket minden ember, és nálad sem volna általános.

2020. febr. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A külvilág egy tükre annak amit magadról gondolsz, a változás tőled indul mélyen legbelülről. Keress meg egy pszichológust, és kezd el fejleszteni magad, szép lassna hónapok alatt átépül benned ez a meggyőződés, de évekig tartot hogy kialakuljon, légy türelmes az átalakításával. A szülők szerepe kiemelkedően fontos gyerekkorban, ahogy ők bánnak veled azt veszed alap valóságnak,a zt a visszajelzést raktározod el a tudatod mélyebb rétegeiben arról, hogy t emiylen vagy, és milyen bánásmódot érdemelsz, eláltal később amikor barátokat vagy párt választasz a hasonló bánásmód nyomaihoz fogsz vonzódni, persze nem így tudatosan, de az ismerős közeget érzékeljük biztonságosnak, még akkor is ha az borzasztó rossz, abban legalább tudjuk hogy kell működni.


Szépen ki kell gubancolni az okokat, és átalakítani a mintákat.

2020. febr. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
a szeretet a fontos. Ha igazán törődsz az emberekkel a lelkük azonnal meg fogja érezni..
2020. febr. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
és vissza fogják adni neked a jó dolgokat
2020. febr. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Dolgozz bármit is keményen, szeresd amit csinálsz, és felfigyelnek rád.
2020. febr. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
44%
Kérj segítséget szakembertől mert szerintem kissességi vagy önbecsülési komplexusod lehet. Nem értékeled magad kellő képen inkább elviseled azt ahogy bánnak veled.
2020. febr. 29. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!