Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek nőből vagy férfibő...

Szerintetek nőből vagy férfiből van több zsugori, fillérbaszó ember?

Figyelt kérdés

Demográfiailag is van egy kiugrás a háborút, forradalmat és nélkülözést megélt generációnál. Ebben a korosztályban több a nő, de ez annak is betudható, hogy ekkoriban a férfi kereste a pénzt és a nő osztotta be és a háztartást is ő vezette.


Azóta viszont ez kiegyenlítődött, főleg a fiatalabb generációkban.


Nőknél azért nem látszik, mert amíg fiatal és szép, addig szinte mindent megkap ingyen és kívülről csak annyit vesz észre a külső szemlélő, hogy mindig új ruhákban van és igényesen van felöltözve.


A férfiaknak viszont mindenért fizetniük kell, ellenben náluk rengeteg női dolog kiesik a vásárlói kosárból és a férfiak úgy nagy átlagban még mindig sokkal igénytelenebbek tudnak lenni.


Tehát olyan emberekre értem, akik kitűztek maguk elé egy célt, hogy legyen mondjuk x éves korukra y vagyonuk és az életfunkciók fenntartásán kívül semmire sem költenek. És ez már annyira természetessé vált számukra, hogy nem is tudnának másmilyenek lenni.



2020. febr. 29. 01:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%

Férfiból, ez nyilvánvaló. Pontosan, ahogy írod, közöttük sokkal több az igénytelenebb.

A nők sohasem zsugoriak önmagukkal szemben. Lehet, hogy másnak sosem adnának pénzt, kölcsönbe sem, nem költenének egy másik emberre, de önmagukra igen.


Én sok olyan férfit ismerek, ismertem életem során, aki nem költött még papírzsebkendőre sem, inkább rohadt undorító és egészségtelen módon visszaszívja a taknyát vagy egyik orrlyukát befogva fút egy adagot az utcára... Pfejj! Se budipapírt nem vesznek elegendő mennyiséget, úgy értem, csak nagyon minimálisát használnak ebből, inkább elvannak félig szaros seggel. Se szappant kézmosáshoz, se nem fűtenek, jó nekik hideg lakásban is. Na, ők a fillérbaszók. Nőből ilyen nemigen van.

2020. febr. 29. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
66%
Még inkább elvannak a büdös ruhájukban, minthogy kimossák, ja, mert akkor túl sok mosószer fogyna, meg a számla is több lenne.
2020. febr. 29. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
25%
Nokbol. Ahanytol kertem, egyik sem adott ingyen.
2020. febr. 29. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
59%
Férfiből a nők miatt, majd egy idő után a nőkből a férfiak miatt.
2020. febr. 29. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
59%
Ferfiböl. Csalàdot is azert nem akarnak mert a sajat gyerekükre is sajnàljàk a penzt.
2020. febr. 29. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
85%
Nem szeretem az olyan kérdéseket, amelyek szándékosan egymásnak ugrasztanak ember csoportokat. Nem tudom, hogy akik ilyen kérdéseket küldenek be egy ilyen weboldalra, fizikálisan élvezik-e az általuk kirobbantott csetepatét, de szerintem nem normális dolgok ezek. A férfiak tényszerűen igénytelenebbek - általában, - de a nők genetikailag kódolt élelmességét sem illetném negatív jelzővel azért, mert a férfiak között számos olyan akad, akiktől nem idegen a gáláns viselkedés.
2020. febr. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem férfiből. A nők jobban szórják a pénzt minden szarra, még arra is, amire fölösleges. A szépségipar produktumainan 70%-a egy semmitérő fos, mégis költenek rá. De ne gondold, hogy ez annyira fekete-fehér, volt nem egy nő ismerősöm, aki annyira szarrágó volt, hogy simán élősködött másokon, csak hogy ne a saját pénzét költse.
2020. febr. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
81%
A gyerektartast sem akarjàk fizetni a sajat gyereküknek.
2020. febr. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
73%
Előzőnek nagyon igaza van! Azért fizetik a legtöbben, mert a törvény kötelezi rá őket. Ha ez nem lenne, maguktól nagyon kevesen fizetnének.
2020. febr. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
76%

"Nőknél azért nem látszik, mert amíg fiatal és szép, addig szinte mindent megkap ingyen"


Megjött a bombanős kérdező.

2020. febr. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!