Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek van belso hangotok...

Nektek van belso hangotok vagy nincs? Ha van akkor milyen? Teljes mondatok? Ha nincs akkor az milyen? + Bonusz: Mennyire sok mindent csinalsz egy nap vagy listabb vagy? KOR/NEM

Figyelt kérdés
Allitolag vannak emberek, akiknek nincs hang a fejukben.

2020. febr. 29. 03:46
 1/4 anonim ***** válasza:
62%
Van, hisz ezek a gondolatok. Azaz bármit gondol az ember az vagy elhangzik a fejében vagy kimondja.
2020. febr. 29. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%
Én egészséges vagyok. A Hangok is megmondták!
2020. febr. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

2-es akkor neked nincs?


Haha tenyleg kerdezem.


Most van rola egy nemzetkozi felfedezes, hogy nem mindenkinek van es nem mindenkinek ugyamolyan formaban es mertekben.

2020. febr. 29. 17:52
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Folyamatosan megy a "belső hangom", ami igazából olyan, mint a rendes hangom, ahogyan én hallom. :D Mondjuk számomra irritáló, hogy sosem tudom "kikapcsolni", mindig jár valami a fejemben, mindig gondolkodom valamin, ha pedig nem gondolkodom, akkor a kedvenc zenéim mennek a fejemben. :D Ezt neked, Elon Musk. :D

Illetve, ha magammal vitatok meg dolgokat, a belső hangomnak "kinézetet" is adok, általában velem teljesen ellentétes a külseje (szőke, hosszú hajú, kék szemű, alacsony, sovány), szerintem ezt csak azért csinálom így, mert megadja azt az érzetet, hogy két különböző állásponton vagyok egyszerre... Fogalmam sincs, hogyan fogalmazhatnám meg pontosabban. :D

Valamint képekben is szeretek gondolkodni, például dolgozatoknál vagy ha valamire nagyon pontosan kell visszaemlékeznem (cím, telefonszám, idézet stb.), van, hogy beugrik a könyvemből/füzetemből az adott oldal, és olyan, mintha előttem lenne, aztán abból írnám ki a válaszokat. Fura dolog ez az agy. :D

2020. aug. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!