Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az hogy a hülye...

Miért van az hogy a hülye emberek rakatszámra vásárolják fel a lisztet meg a cukrot a boltokból?

Figyelt kérdés
2020. febr. 29. 11:25
 1/9 anonim ***** válasza:
45%
Ha egy ennyire egyszerűen megválaszolható kérdésre te magad sem tudsz válaszolni, akkor te is hülye vagy.
2020. febr. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%

Azért, mert azt hiszik, éhen fognak halni karantén esetén.


Minden esetre én ma nem tudok egy tortát megsütni, mert cukrot nem tudtam ma venni, pedig 3 boltban is voltam. Így biztos, ha látok valahol, egyel többet veszek, mint szoktam.

2020. febr. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%
pont azért mert hülyék....
2020. febr. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%

Azért, mert elképzelhető pár hét kijárási tilalom (Olaszországban tudtommal van is több helyen), az ellátás meg ki tudja, milyen lesz...


Ettől függetlenül kicsit túltolják az emberek szerintem.


Én alapból szoktam venni tésztaleveseket, most kicsit többet vettem és vettem 5 konzervet is.

2020. febr. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%
Mert mindenki cukros kenyeret akar sütni ha karantén lesz. Akkor majd a vírustól nem, de az alultápláltságtól biztos beteg lesz.
2020. febr. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 nemaRendőrség ***** válasza:
66%

"Így biztos, ha látok valahol, egyel többet veszek, mint szoktam."

Na pont ezért

2020. febr. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
80%

A lisztet nem értem.

Bizonyos értelemben igen,persze,de egy csomó más hozzávaló kell,hogy kaja legyen belőle.

A cukrot még csak csak,de nem feltétlenül gondolnám,hogy karantén idején nekiállnának az emberek sütögetni.

2020. febr. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
66%

"A lisztet nem értem."


Ha van kenyérsütő gépe, por élesztője, vize, sója, akkor süt kenyeret. Ha már az éhenhalástól fél valaki...

2020. febr. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
75%

Ennyi a szolidaritás a magyarokban , ha ma még nem vagyunk érintettek , akkor mindenre teszünk rá , más országok emberei azon gondolkodnak hogyan segitsenek bajbajutottakon , külföldön .

Magyarok még egymást se támogatják , nemhogy más népkeket , és amúgy is

2020. febr. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!