Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha most nem vagyok házitündér,...

Ha most nem vagyok házitündér, akkor később sem leszek az?

Figyelt kérdés
24 éves nő vagyok, fél éve költöztünk össze párommal, azt hittem, hogy ez végre megadja a löketet, hogy folyamatosan főzzek és rendben tartsam a környezetemet, mert beindul majd a "gondoskási ösztön" vagy a "fészekrakó ösztön". Jól tudok főzni, de mosogatni és vásárolni nem szeretek. Így sajnos heti egyszer főzök maximum, amúgy melegkonyha, konzerv, vagy párom anyukája küld néha egy kis főtt ételt. A takarításra is nehezen veszem rá magam, pedig nagyon frusztrál a rendetlenség és a kosz. Most már végképp így fogok maradni, még ha gyerekem születik, akkor is? Anyukámtól épp ellenkezőjét láttam, ő nagyon szorgalmas volt, viszont párom és apukám sem pedáns, párom csak akkor segít, ha kifejezetten megkérem valamire, amúgy magától nem csinál semmit, így ha én nem ügyelek a háztartásra, nem lesz rend itthon.
2020. febr. 29. 12:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Vegyél mosható gépet.

Egyébként mindennek a sok gondolkodás az oka. Ha kész a kaja,ne gondolkozz csak csináld.

Este írd össze mit kell másnap csinálni, pontosan, és csináld.

Papírra írd be Teloba

2020. febr. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
33 éves 2 gyerekes anyuka vagyok, nálam nem változott (én főzni sem tudok)
2020. febr. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nem egészen értem az egész kérdést :D ezt te döntöd el, nem azon múlik hogy házitündér vagy e :D eldöntöm hogy összepakolok vagy ülok a gép előtt... ennyi... :D amúgy nekem is rendetlen meg lusta a barátnőm, nem nagyon érdekel:D
2020. febr. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

amúgy mosogatni 2020-ban szerintem baromság, mosogatógépbe berakom, azt CSUMÓ.

megbeszéltem barátnőmmel hogy pl. mindig én pakolom ki a mosogatógépet, ő meg be, meg ilyen dolgok, hogy ne legyen az, hogy senki nem csinál semmit.

egyedül a ruha mosással nem szórakozok, túl sok hülyeségre kell figyelni egyszerűen, sose tudom melyik ruha milyen...

ez azt eredményezi hogy megfontolom meddig hordok egy ruhát mert ha szennyesbe kerül 1 hónapra elbucsuztam tőle :D


Engem abszolut nemzavar az egész kit érdekel, minden ember más, ha magadnak megfelel akkor jó így

2020. febr. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Hát lehet te nem ismered a lustaság vagy a tétlenség érzését, de az tudod olyan, hogy tudod, hogy meg kéne csinálj valamit, mégis van egy belső ellenállás, hogy ne. :D
2020. febr. 29. 13:09
 6/17 A kérdező kommentje:
Albérletben vagyunk, szóval ide nem vennék mosogatógépet, de amúgy már néztem, hogy esetleg be lehetne-e szerelni, de nem. Tulaj már nem fog itt lakni soha többé, szóval kétlem, hogy lenne kedve befektetni.
2020. febr. 29. 13:10
 7/17 anonim ***** válasza:

De istenem fogod és rákényszerited magad :D aztán kb egy hét múlva nem fog már olyan nehéznek tűnni :D

Nekem az ásványvizes palackok régen hegyekben álltak a lakásban, napi 3 üveggel megiszok, egy ideje rászoktam hogy amikor összegyűlik pár darab bezacskózom őket és kiviszem a szelektivbe a csomagtartóba:D

először nagyon idegesitett, meg nehezen vettem rá magam, de mostanra már kb várom a kocsikázást a kukához :D

2020. febr. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Még bőven van időd változni és valószínűleg szükség is lesz rá ha jön egy gyerek.

Az jó dolog hogy tudsz főzni.Az se baj hogy nem szeretsz vásárolni legalább csak gyors végigszaladsz a bolton és nem nézelődsz 2 óráig :D

Azért a párod pár dologban segíthetne.

2020. febr. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Én soha nem szerettem főzni.

Egy ideig próbáltam megszeretni, főleg, mert tele van a környezetem konyhatündérekkel, aztán beláttam, hogy nem fogok megszeretni, és kész.

Szerintem unalmas...

Lusta vagyok én is, ezett igyekszem Nem csinálni kupit és koszt, hogy amikor muszáj, könnyen meglegyen a takarítás....

44 éves vagyok, nem fog ez már változni.

2020. febr. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
pedig már egy rántottasütés is milyen izgalmas amikor bevágod a tűzforró serpenyőbe és 30mp alatt meg kell süljön úgy hogy nem ragad le vagy szárad ki:)
2020. febr. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!