Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek sokan vannak,...

Szerintetek sokan vannak, akik jobban fel tudnak töltődni a munkahelyükön, mint otthon a családban?

Figyelt kérdés
Ezt inkább az okozza, hogy náluk a családban nincs otthon minden rendben és ezért a munkába menekülnek, vagy más okai is lehetnek?
2020. márc. 1. 15:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha jó a munkád, akkor miért ne?

Én dolgoztam targoncavezetőként egy angol gyárban, élveztem minden percét. A jelenlegi munkámat is élvezem, persze otthon is szeretek lenni, de egy zabálós, tévézős, húzós hétvége után felüdülés bemenni dolgozni.

2020. márc. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
30%

Nekem rémes családom volt, onnan biztosan felüdülés lett volna bármi munkahelyre bejárni, de már vagy 20 éve nem vagyok velük, szóval ez nem a legidőszerűbb eset.


Viszont az igaz, hogy mindig imádtam a munkahelyeimet (a főnököket soha, de dolgozni igen!), és egy-egy szabadság után kifejezetten vágyódom arra, hogy bemehessek: találkozhassak a kollégákkal, valami hasznosat csinálhassak, visszazökkenjen minden a régi kerékvágásba.

Szívesen vagyok itthon, de a munkahelyemen is. Ez nem abnormális, csak szeretem, ha történnek az események, zajlik az élet.

2020. márc. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Engem például nem család vár otthon, egyedül lakom. Alapból csak Édesapám a családom.

Szerintem relatív sokan laknak egyedül és sokaknak "csak" párjuk van, gyerekük (még) nincs.



Kérdésedre válaszolva: szerintem igen, a munkába menekülnek valamilyen gondok elől.

Egy dolog, hogy esetleg szeretik a munkájukat (bár ez ritka), de ha ott jobban érzik magukat, mint otthon (pláne ha család van), az nem jó dolog.

2020. márc. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jelen
2020. márc. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha egy sötét garzonban laknak 4-en, a munkahely meg szép tágas világos illatos, akkor persze hogy fel lehet töltődni a munkahelyen.
2020. máj. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!