Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen személyiségű nőre utal...

Milyen személyiségű nőre utal az a viselkedés amikor valaki boldog boldogtalan képeit belajkolja facebookon?

Figyelt kérdés

2020. márc. 1. 15:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
33%
Ez ennyiből nehéz megmondani, de egyértelmű, hogy nagyon magányos és kapaszkodik. Pasiknál ugyanez van.
2020. márc. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Unatkozó.

Pörgeti a Face-t, és mindent lájkol, ami útjába akad, anélkül, hogy megnézné, mi az.

A Facebook szerintem amúgy is időkitöltő, unalomanyag;

olyasvalami, amit lehet baromi rosszul használni,

vagy úgy, hogy alapvető magány- vagy hiányérzetet kompenzáljon, ahelyett, hogy az ember keresne valamit, ami megoldás lehetne az alapproblémára.

Visszatérve a kérdésre, annak, aki mindent lájkol, valami hiányzik az életéből, valami értelmes elfoglaltság, jól körülhatárolható érdeklődés, alapvető intelligencia a dolgok kezeléséhez, az élete irányításához.

Tudom, van az úgy, hogy néha mérhetetlenül idegesítőek az ilyen nők, különösen, ha a párod képeit lájkolta ;) de inkább sajnálni kell, mint dühösnek lenni rá.

2020. márc. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem figyelemfelhívás akar lenni, "hátha valaki a lájkolás alapján ráüzen, felveszi vele a kapcsolatot, törődik vele"....
2020. márc. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
65%

Átlag gyakoris kérdés: mit jelent az, ha a nő előbb önti a tejet a tálba, és csak utána a gabonapelyhet??

Ez milyen mély pszichológiai folyamatokra vezethető vissza? Mi az egész lénye esszenciája ez alapján az infó alapján?????



Gyk-s önjelölt sigmund freudok, a kis karosszékükből: *írnak 5 bekezdést/valami "mélyenható" elemzést az abszolút semmiről*

2020. márc. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
Nagyobb baj, hogy konkrét személyiségzavart próbálnak "diagnosztizálni" pár mondat alapján.
2020. márc. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Istenem, bejálkol valaki pár képet, aztán már egyből pszichopata, uye? 😒
2020. márc. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ilyet még nem írt senki.
2020. márc. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Átlagosra. Én nem válogatok a lájk terén, megyek le a hírfolyamban és, ha nem megbotránkoztató a tartalom, akkor belajkolom. Kb 5-6 kép után szoktam elunni :D De minek válogassam meg, hogy csak Bea kiírásait lajkoljam és Teriét ne? Akkor minek adtam hozzá Terit a barátaim listájához?
2020. márc. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mert azt várja hogy az ő képeit is vissza lájkolják. Vagy hogyha legközelebb posztol lépett, akkor sok lájk legyen rajta.
2020. márc. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Utolsó, én pl nem szoktam cserébe elvárni, hogy lajkolgassák a képeimet.
2020. márc. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!