Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A bolti pénztárosok hogy...

A bolti pénztárosok hogy bírják a kötegedő, balhékat generáló vevőket?

Figyelt kérdés
2020. márc. 1. 20:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem bírják
2020. márc. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hat néha nehéz én meg csak pár éve vagyok eladó, és elég érzékeny is vagyok de ha már benne vagy nem veszed fel a dolgot. Mondjuk én alapból elég kedves vagyok mindenkihez és szerencsére nemsok olyan kötözködő emberrel találkozok de azért akadnak akik a semmiből is balhét generálnak sajnos.. És általában olyan dolgok miatt amiről nem is tehetek.. Ez miért ennyi azt miért nem veszik vissza stb stb. Hát ja.. 😂😂 Viszont akadnak kifejezetten jofej vásárlók is.. Mondjuk élelmiszer boltba nem szívesen mennék..
2020. márc. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos minden nap van legalább egy ilyen ember. Én most nem pénztárban dolgozom, de amikor ott dolgoztam, akkor azt a taktikát alkalmaztam, hogy nem válaszoltam semmit, nem kötekedtem, hadd fortyogjon magában az ilyen ember, villámgyorsan leblokkoltam a cuccokat, hadd menjen minnél gyorsabban, és ennyi, nem vettem személyes sértésnek, ha engem is inzultáltak. Én ilyenkor csak at illetőt tudom sajnálni, hogy ilyen sajnálnivaló élete lehet, hogy egy olyan emberrel kell kötekedni, aki csak a munkáját végzi.
2020. márc. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hálásak azért, hogy a többiek nem ilyenek.
2020. márc. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2020. márc. 1. 21:07
 6/10 A kérdező kommentje:
Mindenkinek ment a pont!
2020. márc. 1. 21:07
 7/10 anonim ***** válasza:
52%
Nehezen, de azt vettem észre, hogy a pénztárosok egy részének nincs is velük gondja. Volt pénztáros barátnőm és a balhés vevő igazából egy fix téma volt. Ha jött egy, pár napig eltudtak róla dumálni, mert amúgy elég unalmas munka.
2020. márc. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Kedves vagyok, amíg a vevő is kedves. De ha kötekszik, vagy szívja a vérem, hamar megkapja, hogy ez van. Tetszik, vagy nem tetszik?! Ha nem tetszik, sajnálom, vásároljon más üzletben. Szóval szerintem tudják már azért, hogy a mi üzletünkben elég karakán eladók dolgoznak és aki nem akar repülni, az inkább nem kötekszik.
2020. márc. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2020. márc. 2. 16:25
 10/10 anonim ***** válasza:
46%
Akik kötelednek, azoknak nem veled van bajuk, hanem a világgal. Valaki bántotta őket is és nem tudnak ettől szabadulni.
2020. márc. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!