Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem tudom megvalósítani önmagam?

Nem tudom megvalósítani önmagam?

Figyelt kérdés

Egyedül szeretnék élni valahol kint a semmi közepén, pontosabban olyan helyen ahol egy jó 30 40 km körzetben nem lakik senki sem csak a természet van ennyi, így szeretnék élni egész életemben, de nem tudom ezt hogyan valositanám meg, mert a családom szeret és vannak pár barátaim is

Viszont egyedül akarnék élni egy lakatlan helyen, ott pedig gyüjtögető, halász vadász életmódot követni, persze gabonát is termelnék magam részére

Nem idegen nekem a vadon, de a természetben érzem magam jól egyedül.

Mi az oka, hogy ez jött ki belőlem és egyre inkább erősödik bennem?

Hogyan valosithatnám meg?



2020. márc. 2. 13:58
 1/6 anonim ***** válasza:
2020. márc. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

17 éves vagyok és fiú, még maradt tanulmányaimbol 1 év suli és 3 év egyetem

Valószínűleg nem nagyon veszem hasznát de jó ha meg van :/, persze ez időt igényel de attól eltekintve ha tehetném ez alatt az idő alatt is egyedül lennék a rengetegben.

2020. márc. 2. 14:01
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát igen, ez az ember bizony szerencsés! Meg tudta valósítani önmagát. Így szeretnék élni én is.
2020. márc. 2. 14:08
 4/6 anonim ***** válasza:
Én ugyanerre vágyom. lol
2020. márc. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Laylah ***** válasza:

Nem vagy egyedül. :) Viszont egyik ország sem nagyon engedi, hogy ilyen szinten kivonulj a társadalomból. Ha baromi gazdag lennél, vehetnél egy nagy darab földet, lehetőleg erdőt, bár oda építési engedélyt aligha kapsz. Nem lenne semmilyen szolgáltatás a neveden, víz, villany, áram, semmilyen számla, lényegében lakcímed sem lenne, pedig ez kötelező. Semmilyen módon nem tudnának elérni hivatalos ügyben, adót sem tudnál fizetni, tb-t sem.

Olyat tehetsz, hogy valahol veszel egy tanyát.

2020. márc. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#4 vagyok. Utolsó, tévedsz. Ha akar az ember, simán eltűnik a vadonban. Felszívódik, és többé nem létezik a társadalom számára. Ezt sokkal élhetőbbnek találom.
2020. márc. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!