Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az honnan ered hogy a magyar...

Az honnan ered hogy a magyar egy megkeseredett, negatív, frusztrált, sok esetben kifejezetten rosszindulatú nép?

Figyelt kérdés

Sok helyen jártam a világon, de még ilyen lehangolt népet nem nagyon láttam. Ezt nem negatívumként irom, egyszerű ténymegállapítás.


Esküszöm itt mintha a levegőbe lenne valami...


Ez miért alakult így? Sokakkal beszéltem, és állítólag ez a nép ezer éve ilyen és nem is fog változni.


De mi az oka ennek?



2020. márc. 5. 14:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Ez amolyan kultúrális vonás lehet nálunk. Azt, hogy honna ered, nem tudhatom. Valószínűleg a nemesség köznépbe való integrálódásával kerülhetett erre sor.
2020. márc. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%

Onnan ered hogy ezt szajkózzák az emberek hogy a magyar milyen negativ meg mittudom én. Nyilván itthon sokan azért nem vidámak mert csórók. De egyébként ez nem igaz, hogy a magyar ilyen meg olyan, mert külföldön is rengeteg bunkó megkeseredett ember van.

Abba kéne már ezt hagyni, ezt a magyarozást, mert saját magunkra erőltetjük rá ezt az egészet!!!!

2020. márc. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
68%

komolyan nem unalmas ez? állandóan, 30 éve mindenki ezt rágja, hogy a magyar jaj az milyen negatív... ember a 8. kerületben nyilván nem vidám és felszabadult arcokat fogsz látni amikor létminimum alatt élnek mondjuk... nyilván amsterdami főutcán nyitottabak az emberek..


de akkor menj el egy detroiti gettóba aztán mond azt hogy hű de vidámak kedvesek voltak ott az emberek...


Egyértelmű hogy a magyar ember azért keserű mert normális munkával nehezen él meg és ez a problémája, nincs ezen mit ragozni!


Ettől még külföldön is vannak keserű emberek és itthon is vidámak.


A legkárosabb az egészben az hogy állandóa ezt a lerágott csont hülyeséget fejtegeti mindenki hogy jaj a magyar milyen borzashtó negativ fuj még ilyen népet uristen..


Ez az igazi magyar negatívság, ez a kérdés!!

2020. márc. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
60%

Rengeteg a buta (és most senkit nem akarok megbántani) ember itt . Az okát passzolom,de érezhetően,fajsúlyosan több ,mint máshol ahol eddig jártam/éltem . Persze ez nem reprezentatív minta :D Az okát nem tudom ,hiszen jól összekeveredtünk mindenféle népekkel, biológiai szempontból ennek jót kéne tenni a népesség képességeinek ..:D És itt a buta alatt nem "tanulatlant" ,vagy iskolázatlant értek. Hanem azt,amikor csodálkozik az ember,hogy eddig életben maradt valaki 3 agysejttel kb

A rosszindulat együtt jár ezzel ..

2020. márc. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%

érdekes én éltem londonban és ott pl. túl közel álltam a sorban valakihez és nekem akart ugrani... ilyen mo-n egyszer nem történt velem.

lelöknek a buszról villamosról még jobban mint itthon, a nagy pozitív külföldiek...


minden országban van negativ és pozitiv ember csak valamiért magyarországon ez a divat hogy mindenkinek azt kell szajkózni hogy aki magyar az milyen borzalmas ember...

2020. márc. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
38%

4. válaszolo legjobb példa, hú de buta minden magyar, persze kivéve én!


Minden országban a legnagyobb réteg a tv hiradóból tájékozódik és nem gondolkodik.

. nem magyar jelenség! Fox news amerika? csak kamu híreket adnak és egyik legnézettebb az USA-ban kb mint itthon az m1 hirado olyan... akkor megint mirol beszelunk hogy ez magyar jelenseg?

2020. márc. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
75%

Az a probléma hogy 1. legtöbb magyarozó ember ÉLETÉBEN NEM JÁRT EGY HÉTNÉL TOVÁBB KÜLFÖLDON, tehát azt sem tudja miről beszél

2. aki járt, az még a rózsaszín ködben van.

Én családom amerikában és angliában lakik, gyerekkorom óta járok New York államba és angliába, elmondom nektek, hogy a magyar semmivel nem butább és negatívabb mint bárki más! sőt sokkal eszesebb és kritikusabb mint az átlag amerikai pl!

de szajkózzátok csak hogy magyar így magyar úgy, azt nem tudtok semmit

2020. márc. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
51%

Ha csak az szólalna meg magyarnegativozos kérdésben aki legalább egy idegen nyelvet folyékonyan beszél (tehát tudja is miről beszél nem csak pofázik), akkor rohadtul nem terjedt volna ez el!


Egy vizet nem tud helyesen kérni németül de egyszer kiment lapátolni és már szajkózza hogy magyar így magyar úgy... felháborító az egész megyek is innen

2020. márc. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
79%

Kritikusabbak vagyunk masoknal, megkerdojelezunk sok Mindent, latjuk a rendszerek hibait es ez miatt negativabbak is vagyunk a tbbi, ugymond butabb nepnel


Egy kulfoldi magyar

2020. márc. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
45%
Azért, mert itthon nálunk még mindig rettentően rossz a gazdasági helyzet. Sok a szegény család és ettől lesznek az emberek irigyek arra aki kicsit is jobban el naluk. Sokan el sem tudjak azt képzelni, hogy elhetnenek jobban is, lehetne olyan életük hogy hetvegente a csaladdal beuljenek egy etterembe, utazzanak es egy 25ezer forintos farmernadrág ne legyen drága megvenni. Amig ilyen kormány van a hatalmon sajnos ez marad igy. Esely sincs egy jobb eletre, mert teljesen szetloptak az orszagot!
2020. márc. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!