Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit lehet tenni egy flegma...

Mit lehet tenni egy flegma emberrel?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy hogyan lehet kedvességre, megértésre bírni?

A helyzetem elég komplikált, ezért dióhéjban mondom el: van egy álom melóm és ott azok az ember akik eldöntik, hogy felvesznek e, először flegmák, ám ha "áttöröd" bennük ezt a flegma viselkedést, akkor biztos, hogy felvesznek. Mivel nagyon szeretném, hogy felvennének, ezért akarom megtudni a flegma ember kulcsát.



2020. márc. 5. 20:05
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Ha làsák rajtad hogy nagyon szeretnèd biztos megenyhűlnek szerintem aztán ha jol fogsz dolgozni akkor szeretni fognak ès akkor alapból nem fogank veled felgmázni. Először biztos nehèz lesz tűrni nekik de tűrnöd kellesz mivel álom meló.
2020. márc. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Hellmano ***** válasza:
67%
Én fiatalkoromban nagyon flegma és lekezelő voltam általában mindenkivel, főleg idegenekkel. Ezért tartottak tőlem és ha valakit a közelembe engedtem, akkor mindig meglepődött, hogy mekkora pozitív csalódás voltam. Nálam a kedvesség és ha például valaki jól nézett ki (nő), akkor már kicsit visszább vettem meg főleg, akit én érdekesnek tartottam, azzal nem flegmáztam. Tehát olyannak kell lenned, ami felkelti egy flegma ember figyelmét és elfeledteti vele eme viselkedését.
2020. márc. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tartsd tükröt maguk elé, légy te is flegma. Lehet, hogy náluk ez az elfogadott, és akkor téged is befogadnak.
2020. márc. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2020. márc. 7. 18:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Kuldd el oket a picsaba. Nehogy mar te bird oket jobb belatasra amikor ok viselkednek elfogadhatatlanul. Milyen munka ez? Ha valaki folyamatosan beszologat nekem akkor en is tegyek a kedvere az illetonek, hatha majd megkedvel?
2020. jún. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!