Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az egyetemi szobatársamnak...

Az egyetemi szobatársamnak higéniai problémái vannak (vagyis olyan büdös mint egy ló). Mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés
Más szobába nem akarok költözni, valahogy rá akarom venni hogy tegye rendbe magát. Probáltam beszélni vele, de nem nagyon érdekli sem az, hogy ez neki egésigtelen sem az, hogy másnak kellemetlenséget okoz ezzel. A kiabálás meg a hiszti nem az én műfajom. Pshichológiai nyomást kellene rá helyezzek, hogy végre észhez térjen, fogalmam sincs mit tegyek. Tanácsok?

2020. márc. 5. 20:40
 1/10 anonim ***** válasza:
29%
Van kollégiumi bizottság (kolbiz) elvileg, nem tudom nálatok működik e. Szólni kell, és ők megoldják.
2020. márc. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%
Miért ragaszkodsz hozzá annyira?
2020. márc. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az igazgató meg akármilyen bizottság itt nálunk semmilyen problémát nem old meg.S kicsit bonyolult hogy miért nem akarok elköltözni.
2020. márc. 5. 20:53
 4/10 anonim ***** válasza:
92%
Ha tudja hogy budos, de nem akar valtozni, akkor te nem sokat tudsz tenni, marad a kiabalas meg a hiszti.
2020. márc. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Vagy elköltözöl, vagy leülsz vele beszélni, totálisan őszintén. Ilyen egyszerű.
2020. márc. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Semmilyen problémát nem old meg? Próbálkoztál már náluk ezügyben? Hogyan?
2020. márc. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Mint már említettem az igazgató töketlen, hisztizni nem fogok(azért van még önbecsülésem, am valaki megpróbálta s nem használt), a normális kommunikáció nem jött be. Valami erősebb nyomás kell ide. Ötletek?
2020. márc. 5. 21:05
 8/10 anonim ***** válasza:
75%

Lesulyedsz a szintjere, es befujod a ruhait parfummel.

Jol feloltozol es kinyitod az ablakot ejszakara, stb.

Mi annak idejen bevagtuk az ilyent a hideg viz ala, de gondolom nalad nem opcio...

2020. márc. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
A parfümös ötlet tetszik lehet kipróbálom :) a kiabálás meg a hiszti nem opciók
2020. márc. 5. 21:14
 10/10 anonim ***** válasza:

"az igazgató töketlen... Valami erősebb nyomás kell ide. Ötletek?"

Neki is van felettese: ahhoz is fordulhatsz, hogy nem intézkedik. De mondjuk ehhez előbb esélyt kellene neki adni, hogy intézkedhessen - vagyis előbb mégiscsak hozzá kéne fordulni.

2020. márc. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!