Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mért nem bírom felvállalni magam?

Mért nem bírom felvállalni magam?

Figyelt kérdés
Sok nagyon kínos dolgot is tök hamar meg bírok osztani másokkal de vannak olyan dolgok amikre ha rákérdeznek elkezdek kamuzni, mert nem tudom/akarom az igazat bevallani.
2020. márc. 5. 21:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek vannak ilyen dolgai, amiket annyira privátnak érez hogy csak bizalmi viszonyban képes felfedni.
2020. márc. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De ha így nézzük akkor lényegében véve sose voltam ilyen bizalmi viszonyban pedig már 30+ vagyok de vannak olyan dolgok amikről senkinek se tudok beszélni. (nyilván nekem eléggé fájnak/szégyenlem őket de közben meg mások sokkal vészesebb dolgokat is meséltek már nekem)
2020. márc. 5. 21:29
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak elhatározás kérdése igazából. Ha eldöntöd, hogy nagyon őszintén fogsz élni ezentúl, és számúzöd a csontvázakat a szekrényedből, csak egyszer kell egy nagy levegőt venni hozzá. Ha egyszer már ki tudtad mondani a legkinosabb dolgokat is, utána többé már nem fogod úgy érezni, hogy titkolnod kell.

Ez nem azt jelenti, hogy büszkének kell lenni rá, vagy letagadni, hogy érzékenyen érint. Csak azt, hogy azt mondod: bár szégyelled, bár kényesen érint, kimondod.

Nem másnak teszel ezzel szivességet, hanem elsősorban magadnak.


Nekem ilyen csontváz volt, hogy izgatnak a kötözős szexjátékok. Nagyon szégyellem, nagyon kilóg abból a képből, ami amúgy én vagyok, de valamiért akkor is a részem. Sokáig annyira szégyelltem, hogy nem metem szembenézni vele, titkoltam. Párkapcsolatban kiderült, mert megtalálta a párom, hogy ilyen videót néztem a neten. Nagyon megalázó volt.

Mikor legközelebb ismerkedni akartam, eleve az alap ismerkedőszövegbe beleirtam, hogy őszintén és titkok lyen nélkül szeretek élni, és ezért elmondom, hogy van egy ilyen perverzióm, nem vagyok rá büszke, de eltitkolni rosszabb, mint bevallani.


És ennyi. biztos van, aki elolvasva megvet érte, viszont cserében tényleg titkok nélkül élek.

Megérte.

2020. márc. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mert még nem találtad meg azt a valakit akinek tényleg nyíltan tudsz beszélni bármiről.. Ismerkedj, ha akarod írj.. :)

Szóval csak hajrá, találsz majd akár egy társat, akivel őszinte tudsz lenni :)

2020. márc. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!