Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az hogyan lehet, hogy utálom...

Az hogyan lehet, hogy utálom a gyerekeket, viszont a legjobb barátnőm 1 éves kislányát imádom?

Figyelt kérdés
De tényleg imádom, mindig kérem bnőmet,hogy küldjön róla videókat. Ha meg náluk vagyok folyton szeretgetem a kislányt. Meg együtt játszunk, stb stb. 25N
2020. márc. 6. 20:43
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
79%
Engem is irritálnak ha sírnak, hisztiznek, folyik a taknyuk meg az a nyávogós hangjuk nagyon idegesít. Mégis vannak nagyon aranyos, értelmes és szimpatikus kicsik is, akik nem idegesítenek, hanem mosolyt csalnak az arcodra.
2020. márc. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
85%

Lehet nem is utálod csak idegeneké hidegen hagy.

Ha utálnád akkor a barátnődé se érdekelne.

2020. márc. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Nagyon idegesitenek,pláne,hogy áruházban dolgozom és napi szinten hallom a visitast, hisztit..Néha már a jelenlétük felidegesit.. De barátnőmé valami eszméletlen cuki. Mindig mosolyog ha meglát,kis angyal . Meg ha megkérdezem tőle,hogy hogy szoktál bulizni,mindig rázza a kis fejét meg mosolyog. Imádom :D Viszont bnőmnek van egy ismerőse, aki egyszer náluk volt meg én is, és neki van egy fia,ő is 1 éves. De vele sem tudtam mit kezdeni, idegesitett a jelenléte is, csak a kislánnyal foglalkoztam.
2020. márc. 6. 20:52
 4/31 anonim ***** válasza:
72%
Az idegen gyerekeket én is útálom, de a sajátomat imádom. Ez természetes jelenség.
2020. márc. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
49%

Idegenekével én sem tudok mit kezdeni. Viszont van 3 unokahúgom, velük szeretek foglalkozni ők aranyosak.

Amúgy te szeretnél egyszer gyereket?

2020. márc. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
90%

Azért, mert ők is emberek, csak kicsik.

Ahogy a felnőttek között is vannak szimpatikusak, úgy vannak olyanok is, akiket nem bírok.

Eleve kevés felnőtt embert szeretek. A gyerekek is idegesítenek általában, de némelyikük nagyon is megmelengeti a szívemet.

2020. márc. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
13%
Gyerekeket utálni nem természetes jelenség. Azok akik csak a sajátjukat, vagy csak a cukikat szeretik, inkább kutyát se vegyenek.
2020. márc. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Ez normális, tudod valakihez kötni, azért. Más gyerekét én se bírom elviselni, csak a sajátomat.
2020. márc. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
5%
Semmi normális nincs abban, hogy akihez nem fűz semmilyen kapcsolat vagy érdek, azt utálod azért mert úgy viselkedik ahogy korához képest megengedett. Gáz ha idegesít egy hisztis gyerek, mert valahogy neki is fel kell nőni, téged sem tartottak bezsákolva erre az időre. Vagy hát már nem is tudom... valami oka csak van ha mások gyerekei irant nem hogy empátiát nem, de egyenesen utálatot érez valaki. Hát nem egészséges, semmi természetes nincs benne, konkrétan szociopata jellemvonás, hogy csak akihez amihez közöd van az számít neked. Ijesztő. Tényleg. Nagyon.
2020. márc. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem meg az lenne a fura ha minden gyereket csodálattal meg mosolyogva bámulnék, mint ahogy egyesek teszik vadidegenek gyerekével. Ijesztő. Tényleg.


Utálom én is a legtöbb kölyköt. Neveletlenek, buták, hisztisek. Oké tudom szülő hibája blabla, attól még utálom a pulyát. A szülőket is akik képtelenek megnevelni a gyerekeiket, megszülik azt jóvanazúgy mindent ráhagynak, azt is ha a buszon rugdossa a szemben ülőt. Mert "jaj hát gyerek had játszon". Hát anyád :)

2020. márc. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!