Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Veletek is előfordul hogy...

Veletek is előfordul hogy irritál ha szólnak hozzátok munka után vagy amikor pihennétek?

Figyelt kérdés
Nem mundenki zavar de az emberek nagy része mondjuk úgy 80% zavar olyankor.Itthon is utálom amikor anyám benyitogat a szobába amikor pihennék. Munka után szeretek 1,5 órát nyugalomban lenni utána ez átmegy rajtam. Általában az olyan emberek zavarnak akikkel egyébként se jövök ki jól,vagy elvannak látva üres beszéddel. Egészségügyben dolgozom és elég délelőtt az emberek kérdéseire válaszolni,telefonon jelentkezni,analíziseket csinálni.Nem érnek kellemetlensegek a munkahelyen de sik tud lenni a munkaidő lejárása után.Főleg azóta érzem ezt amióta ott van egy kolléga aki terep munkát végez amiből nem sok van és az idő többi részében beszél,meg menne haza,odaül a számítógéphez ha valamit ott kell csinálnom kerülgetnem kell.Ő kikötötte a főnöknőnek elvégzi a terep munkát abban egyeztek meg mivel csak a papirokat várja külföldre így nem akar kötődni ehhez a munkához meg nem is ezt csinálná ha maradna.Az is unalmas ahogy odaérek reggel rögtön ozt van ő is és kezdi a poénkodást, beszédet...eddig a főnöknővel dolgoztam vele jó dolgozni nem vagyunk egymás terhére meg más stílusú kommunikációja van.Harman sokan vagyunk így hogy ő nem vesz részt mindenben.A kolléga se rossz mint ember csak sok...szerintem bőven elég lenne elvégezze a terep munkát, elhozza a vér és a vizelet mintákat ha nem akarja tanulni az analíziseket így csak hátráltatja a folyamatot,pszichikailag lefáraszt.

2020. márc. 7. 12:08
 1/5 Barackoshányás ***** válasza:
100%
Bár én még suliba járok, muszáj a délutánt egyedül töltenem, hogy másnap használható legyek. Ha ez nincs meg, mindenkinek beszólogatok, türelmetlen vagyok. Teljesen lefáraszt az emberek társasága. Szörnyű
2020. márc. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 alletta ***** válasza:
100%

mondd meg a kollégádnak, hogy vegyen vissza, mert téged idegesít, fáraszt, a munkádra szeretnél koncentrálni.

otthon is el kell mondani, hogy neked szükséged van egy másfél órás szusszanásra, addig hagyjanak békén.

tudod, néma gyereknek..

2020. márc. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
38%

Mit vársz kérdésedre konkrét válaszul?

Helyetted sem anyáddal, sem munkatársaddal nem tudunk beszélni, hogy hagyjynak téged békén!

2020. márc. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben. Ezért jó az egyedüllétem.
2020. márc. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4-es lehet nekem is egyedül kellene élnem.
2020. márc. 7. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!