Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Érzi más is úgy, hogy nem...

Érzi más is úgy, hogy nem alkalmas a másokkal való együttélésre? Idegesíti ha állandóan hívogatják, elszámoltatják minden kis apróság miatt?

Figyelt kérdés
Annyit voltam egyedül,és annyiszor nem volt ott senki amikor nehéz volt,hogy mostmár igényem sincs rá és nem vagyok rosszkedvű emiatt.Nem tudom elképzelni,hogy valaki mindig a nyakamba lihegjen és ne legyen szabad terem tőle. Férj és gyerekek mellett nem tudom hogyan tudnék elvonulni,pihenni.Lehet akkor a prioritások is változnak az életben és más a hozzá állás is.
2020. márc. 7. 20:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Majd 60 felé meggondolod...
2020. márc. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem meggondolás kérdése így alakult és mostmár jó is így.
2020. márc. 7. 20:58
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát az nem jó ha elszámoltatnak minden miatt. Nyilván kell egy kapcsolatban magántér is, egészséges viszonyban ez meg is van
2020. márc. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem ilyenek miatt, de én is ezt érzem.
2020. márc. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Egyszerű a dolog. Férj és gyerekek... Ne így gondolkodj! Hanem úgy, hogy férj és GYEREK! Ha kettő helyett, csak egy lesz, lesz pénzed gyerekcsőszre, így tudsz majd lazítani gyerekes anyaként is.

Nem tudom milyen apróságra gondolsz, amivel elszámoltatnának? Kicsit részleteznéd?

2020. márc. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Azt vettem észre, hogy páran ezt így gondolják, aztán jön valaki és bumm, a szerelem miatt már nem így gondolják.

Nálam az a helyzet, hogy hétköznapi, átlagos emberekkel nem tudnék együtt lenni. Sajnos az a szint számomra elviselhetetlen. Koli/albérlet miatt voltak lakótársaim, de nem jött be egy csomó dolog. Én úgy vagyok vele, hogyha pl. a másik alszik, nem zörgök. Egy ajtót belehet csukni csendesen, zenét lehet hallgatni fülhallgatón és ilyenek, de a lakótársaim kb. 1 hónap együttélés után ezekre képtelenek voltak. Csapkodták az ajtókat, lazán nekiálltak hangfalon zenét hallgatni és ilyesmik.

Azt sem bírom, hogyha valaki apró, felesleges dolgok miatt idegbeteg. És azt látom, hogy nagyon ilyenek az emberek.

2020. márc. 8. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
5.pl.a főnökömet rengetegszer hívja a férje vagy ő a férjét vagy írnak egymásnak apróságok miatt is.Multkor reggel az autó javításról vitatkoztak.Vagy történik valami nem olyan jelentős dolog pl.egy érdekes eset a klienssel azonnal megy a telefon.Nekem az ilyen dolgok sok lenne.Nekik amúgy meg van a szabadságuk is a kapcsolatban,de nekem ez túl sok kommunikáció lenne.Azert a másik félnek nem kell tudni mikor veszek épp mélyebben levegőt. Vagy más esetben vannak akik nem szeretik ha elmegy valahova egy kicsit a másik fél,belegyokereznek a mindennapokba és nem túl vonzó az az életstílus.
2020. márc. 8. 06:51
 8/8 A kérdező kommentje:
6-os válaszoló: talán nálam is az van,hogy hétköznapi átlagos emberekkel nem tudok együtt lenni.Nem nézek le senkit,de lefáraszt az olyan kommunikáció nem tudok belőle töltődni,üresnek érzem . Attól is függ milyen emberekkel vagyunk körülvéve bizonyára
2020. márc. 8. 06:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!