Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok azokról, akiket...

Mit gondoltok azokról, akiket egyáltalán nem érdekel az élsport?

Figyelt kérdés

Szokott mozogni, de ettől eltekintve egyetlen sport sem érdekli annyira, hogy annak fejleményeit kövesse.

Tehát nem néz semmilyen sportközvetítést, soha nem látogatott el egyetlen sporttal kapcsolatos rendezvényre (pl. focimeccsen sem volt soha).


Ezen felül pedig az olyan közkedvelt sportok szabályait sem ismeri, mint a futball, kézilabda vagy vízipóló (azt sem tudja, hogy az a les vagy mikor kell 11-est rúgni), utóbbi kettő tekintetében egyetlen sportolót sem tudna megnevezni.


Az is teljesen hidegen hagyja, ha jól szerepelnek hazája sportolói egy világ szintű megmérettetésben. Egyáltalán nem lesz lelkesebb, vagy érdeklődőbb ettől sem.


Az állam sportra szánt kiadásait pedig túlnyomó részt feleslegesnek tartja, az élsportot olyan területnek ítéli meg, amelyet nem lenne szabad támogatni.



2020. márc. 8. 12:09
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Azt sem tudja, hogy mi az a les.*
2020. márc. 8. 12:11
 2/22 anonim ***** válasza:
92%
Abszolút nem érdekel, mi nem érdekli.
2020. márc. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
92%

Egészségére, engem se érdekel mondjuk a katolikus vallás de ettől még nem hiszem azt, hogy a társadalmilag nem hasznosak.

Eléggé csökött hozzáállás amikor az ember azt hiszi, hogy csak az a szép, az a jó amit ő is átlát és értékelni tud.

2020. márc. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
#2 Magáról a nézetről sincs véleményed?
2020. márc. 8. 12:14
 5/22 nemaRendőrség ***** válasza:
96%

Jelen.


Annyira de annyira nem érdekel hogy random emberek hogy rúgnak bele egy bőrdarabba, hogy aztán fussanak utána, és 90 percen keresztül ne történjen semmi.


Asszony kosarazik, az ő meccseit szoktam nézni, de nem azért mert kosár, hanem mert ott van ő is.

A szabályokat nem tudom, örülök ha bedob valamit vagy jól véd, de hogy miért kap valaki faultot 10ből max 2szer tudom.

Viszont megszerettem a kosármeccs nézését, az tényleg izgalmas. 40 perc alatt szerezne 60-100 pontokat a csapatok, folyamatos akció izgalom.

Fociban meg ha már lőttek 3-3 gólt akkor fú de jól játszottak, meg izgalmas volt a meccs.


Én amondó vagyok hogy menj és játssz a haverjaiddal, ne a tv-t bámuld

2020. márc. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
46%

Azzal nincsen semmi probléma, hogy nem kedveli a sportokat és tv-ben sem követi őket. Nem vagyunk egyformák, bár tény, hogy az emberek 90%-a követ valamiféle sportot. Egyébként manapság már maga a "sport" szó elég tág fogalom és egyén függő, hogy ki mit ért ez alatt. Pl szerintem sportnak lehet nevezni a horgászatot és a vadászatot is. Velem ellenben azonban akadnak emberek akik csak ezt követik/űzik, ők mégse ismerik el sportnak. Az ilyenek egyértelműen azt fogják állítani, hogy nem követnek semmiféle sporteseményt és nem is érdeklik őket.

Egyébként az, hogy valaki egyetlen magyar sportolót se tudjon megnevezni ahhoz már "tehetség" kell. Nehezen akarom elhinni, hogy valaki ne hallott volna már Hosszú Katinkáról/magyar futball válogatott bármely tagjáról (akár Puskás Öcsiről).

2020. márc. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
69%

Miért kéne, hogy érdekeljen bárkit is? Vagy miért lenne hibás, ha valakit nem érdekel a sport...?


Hanem mondjuk sokkal jobban érdeklődik a komolyzene iránt, vagy van más olyan hobbija, amiben tevékenyen részt vesz, nemcsak a tv-ben bámul valamit...


Ettől még nem fogja fölöslegesnek tartani az élsport támogatását - hiszen az MINDEN országban létező jelenség.

2020. márc. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

#3 Nyilván semmi gond nincs azzal, ha valaki érdeklődik a sportok iránt, azzal nagyobb baj van, hogy ésszerűtlenül sok pénzt öntünk bele, míg kultúrára a töredékét nem költjük.


Egyébként úgy gondolom, hogy az egyházakat sem kéne támogatni a hitéleti tevékenységük körében.

2020. márc. 8. 12:24
 9/22 A kérdező kommentje:
#6 Mondjuk nem magyar sport tekintetében írtam, hanem kizárólag a kézilabdára és a vízipólóra értve.
2020. márc. 8. 12:25
 10/22 anonim ***** válasza:
83%
Kedves kerdezo a Te nézeted degenrerált, szűklátòkörű, kirekesztő baromság.
2020. márc. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!