Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kezdődhet most a kamaszkor?

Kezdődhet most a kamaszkor?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok de most kezd el érdekelni a bulizás, bandázás, haverkodás és most kezdtem el lázadni a szüleimmel szemben is néhány dologban. Eddig gyerekes, stílustalan, jófiú voltam. Lehet ebből gond? Bér van még 2 év gimiből hátra.
2020. márc. 8. 18:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is 17 évesen jött meg a kamasz énem. Addig én is ilyen voltam, mint amit az utolsó közepén írtál. Én úgy gondolom, hogy lehet lázadni, meg kamaszkodni, de csak is ésszel. Mert berúgni, versenyezni, törvényt szegni, meg védekezés nélkül kefélni (meg még sok más), az enyhén szólva felelőtlenség és hamar elveszíthet mindent az ember, ha nem figyel oda magára. Optimális esetben ha az ember elkezd kamaszként viselkedni, egyre jobban elkezd tenni is az álmaiért, van affinitása dolgozni, tanulni, bulizni, csajozni, meg mindenfélét kipróbálni. És ez a szabadságérzet szinte felülmúlhatatlanul mámorító, amit ez az időszak tud nyújtani. Nem maradtál le semmiről se, pont most kezdődik csak igazán az életed, mert senki nem ugathat neked, azt csinálsz amit akarsz. Az a fontos, hogy jól használd ki a lehetőségeidet, és ne szúrd el az életed.
2020. márc. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

18 évesen van még 2 év? Tehát 20 évesen végzel.

Az átlag a 18 vagy 19 év.

Szerintem így normális, hogy később kezdődik hisz a környezeted is most kezd csak ők fiatalabbak most. Feltételezem én xD

Amúgy ha tudod hogy ez a szitu akkor figyelj oda rá, hogy úgy viselkedj ahogy szoktál.

2020. márc. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Évvesztes és 1× bukott vagy sulit váltott 9-ben.

Van olyan, hogy valaki később érik.

2020. márc. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!