Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti barátkoznátok olyan emberre...

Ti barátkoznátok olyan emberrel, aki mellett egy rakás szerencsetlensegnek érzitek magatokat?

Figyelt kérdés
Ő annyira kedves, gyönyörű,humoros, imád mindenkit és öt is imádja mindenki. Nagyon esetlennek és szerencsetlennek érzem magam mellette. Mit tehetnék hogy ne legyen ez az érzés?
2020. márc. 9. 07:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, milyen ember.


Ha ő is szeretne barátkozni, kedves, akkor miért ne?


Ha viszont fellengzős, és az orrod alá dörgöli, hogy mennyivel jobb, akkor felejtsd el. Úgy csak leépít.

2020. márc. 9. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

1# egy nagyon aranyos ember

A legynek se ártana

Nem is tudja hogy én igy erzek

2020. márc. 9. 08:11
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nincsenek barátaim.
2020. márc. 9. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%

Elsősorban azt kell megértened, hogy nem mástól vagy menő, vagy szerencsétlen. Tehát az ugyanolyan gáz, ha azért érzed magad jófejnek, menőnek, ha nálad szerencsétlenebb mellett állsz… Szerintem ez baromi gáz...

Másoktól függetlenül kéne tudnod hogy ki vagy és mit képviselsz. Ezek szerint nem tudod, ezen dolgozz, és akkor nem lesz ez az érzésed.

2020. márc. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%
Ez pont olyan dolog, ami egy barátságban lényegtelen.
2020. márc. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Volt hasonlo ismerősöm persze nem volt ennyire jó, de az érzeseim hasonlóak voltak. Nem birtam mellette, ugyhogy feladtam az egesz kapcsolatot.
2020. márc. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem mert allando emlekezteto, hogy mit nem szeretek magamban es hogy nem vagyok kepes altozni barmennyire is probalkozom.
2020. márc. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
38%

Nem hasonlítgatom magam másokhoz és nincsenek önértékelési problémáim. A barátaim okosak, jó fejek, humorosak, szerintem érthető, hogy ilyen emberekkel szeretnem magam körbevenni.

Neked az önbizalomhiányoddal kellene valamit kezdened, de sürgősen, ezt te teszed magaddal és csak te tudsz rajta változtatni.

2020. márc. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 nemaRendőrség ***** válasza:
0%

Vannak barátaim így ők barátkoznak ilyen emberrel.

Én fizikailag nem tudnék, mert mindenki maximum az én szintemen áll

2020. márc. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
51%

Ha nem érezteti velem, akkor igen.

Mert akkor tudok változtatni azon, hogy ne érezzem magamat rosszul mellette.

De ha tesz is érte, akkor jobb kerülni.

2020. márc. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!