Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Amikor külön költöztetek a...

Amikor külön költöztetek a szüleitektől, az pozitívan befolyásolta az életeteket?

Figyelt kérdés

2020. márc. 9. 10:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem igen, és a szüleimmel is javult a kapcsolatom, pedig ők egyáltalán nem erőltették a külön költözésemet, sőt, próbáltak visszatartani, de azért már nekik is meg nekem is kellett a külön tér.
2020. márc. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Metionin ***** válasza:
100%
Igen. Ritka mérgező és bántalmazó családból jöttem, szóval a ehető legjobb dolog volt amit tehettem hogy lelépek. Amúgy távolról egész jól elvagyunk, megtanultak értékelni mióta nem vagyok kéznél.
2020. márc. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen,mergezo szuleim vannak.
2020. márc. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
Eleinte nagyon honvágyam volt annak ellenére, hogy azért költöztem el otthonról, mert nem volt saját szobám, anyámmal éltem egy helyiségben. Pár hónap alatt leküzdöttem, majd jöttek az anyagi nehézségek, éhezés, nyomorgás, de kitartottam, azért a háttérből a szüleim segítgettek ímmel ámmal, de többnyire csak annyival, hogy hétvégén haza mehettem enni meg mosni.
2020. márc. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
65%

igen, apám nem lát minden nap, egyszerűbb hazudnom neki, ami megnyugtatja őt, mert nem kell folyamatosan szégyellnie, hogy nem lettem atomfizikus vagy kutatóorvos, mint a sok hlye barátjának a szolgalelkű kölykei.

ennélfogva nem idegbetegeskedik otthon, csak üldögél a laptopja elé, néha eszik, az anyám és a még otthon élő öcsém pedig élheti nyugodtan az életét, nem cseszteti őket se.

meg persze én is tiszta relax vagyok, olvashatok, tanulhatok nyelveket, edzhetek itthon, nézhetek filmeket és hallgathatok zenét, a kedvenc kajáimat főzhetem, és egy csomó ilyesmit csinálhatok, amit vele nem lehetett, mert mekkora bromság már és hogy képzelem.

2020. márc. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, egy hatalmas fordulópont volt az életemben, végre meg tudtam szakítani minden kapcsolatot a bántalmazó családommal. Kemény volt ebből egyedül talpraállni, de minden erőfeszítést megért.
2020. márc. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Pedig semmi gond nem volt a szüleimmel, nem kellett menekülni.
2020. márc. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%
Igen.
2020. márc. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem. 16 se voltam, amikor apám meghalt, anyám meg lelépett egy orvos barátjával. Már a középiskolát is éjszakai vagonrakások mellett fejeztem be.
2020. márc. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
58%
Apám nagyon sokat ivott, egyszer bekattant és kirakott otthonról. Utána az első fél év pokol volt. Aztán egyre jobb lett, és visszagondolva jó hatással volt rám, sokat változtam előnyömre. Ha akkor nem így történik, akkor valószínű otthon laknék még, és tengi-lengi lenne , ha érted...
2020. márc. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!