Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 20 évesen semmi önbizalmam....

20 évesen semmi önbizalmam. Hogyan tudnék ezen változtatni?

Figyelt kérdés
Egy nagyon kicsi faluban élek ahol nem sok mindent láttam. Egy olyan családban nőttem fel ahol ha bárkivel is foglalkoztam arra mindíg rossz véleményt mondtak . Pl: Ez k%$va vele ne foglalkozzak. A másik nagyon nagy szájú, amaz egy beképzelt gyerek stb. Egyszerűen az emberektől elhatárolódtam. Kicsit későn jöttem rá sajnos, hogy amit a családom belém nevelt az nem valami jó. Hiszen nem nagyon tudok kommunikálni senkivel. Nincs önbizalmam sem. Ha megyek egy új helyre dolgozni az a legrosszabb. Csendben vagyok és allig szólalok meg. Annyira kínos. Mit tudnék ez ellen tenni?
2020. márc. 9. 13:11
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Munkahelyeken eltöltött pár évem alatt tanultam meg, hogy nem szabad meghúzni magad, persze egy egészséges mértékű alázat legyen meg az új emberek felé(már ha valamivel nem szolgálják ki ennek az ellenkezőjét) de nagyon meghúzni nem szabad magát az embernek, mert akkor eltapossák.
2020. márc. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Edzés.
2020. márc. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!