Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Némi álmodozás után te nem...

Némi álmodozás után te nem érzed magad rosszul?

Figyelt kérdés

Sajnos néha előfordul velem, hogy álmodozásba kezdek. Most például az ötös lottó rekord nyereménye miatt szoktam néha, míg fel nem ébresztem magam. Mindig eszembe jut, hogy vennék egy Lamborghinit aztán azzal milyen menő lennék stb. Tudjátok, a szokásos dolgok.

Aztán mikor visszatérek a valóságba kicsit rosszul érzem magam, de tényleg.

Előfordult már mással is ez?



2020. márc. 9. 17:54
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Ennyire illuzorikusan nem szoktam álmodozni, egyébként nem feltétlenül jó az ilyen jellegű álmodozás. Reálisan elérhető célokkal kapcsolatos viszont jó.
2020. márc. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
Maladaptiv abrandozas eloszobaja, amit csinalsz.
2020. márc. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ilyenekkel nem álmodoztatom magamat...
2020. márc. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Reálisan kell álmodozni és nincs baj.

tudom, hogy mire vagyok képes, mit tudok elérni és azokról tudok álmodozni, majd tenni az álmaimért.

2020. márc. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem, nekem az álmodozás inkább motiváló szokott lenni, meg felvidít. És ezért gyakran is csinálom.

Ha ilyen irreális dolgokról álmodozom, mint a lottó főnyeremény, utána sem érzem rosszul magam. Csak igazából nagy bajban lennék annyi pénzzel, mert nem tudnám melyik autót vegyem meg először a kedvenceim közül. Meg hát kéne egy saját versenypálya is, ahova akkor megyek ki, amikor csak akarok. :D A menőség mondjuk pont nem izgat, meg mások véleménye sem.

2020. márc. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

E régesrégi történet jjutott eszembe a kérdés kapcsán :-)


Erzsók asszony és a tejesköcsög


Erzsók asszony elindult a tanyáról egy köcsög tejjel. Eladni vitte a tejet a közeli falu piacára. A cserépedényt - a tanyai asszonyok szokása szerint -

a fején vitte, így hát alig érezte a súlyát. Kényelmesen lépkedett az úton, és közben azon gondolkozott, hogyan is lesz majd, ha eladja a tejet.

"Tyúkokat fogok venni az árán, legalább három tyúkot" - gondolta magában. "A tyúkok majd tojásokat tojnak, a tojásokból kikelnek a sárga kiscsibék. Nemsokára

tele lesz az udvar csirkékkel" - folytatta a tervezgetést. Aztán elgondolta, hogy a csirkéket is eladja, vesz majd egy malacot, a meghizlalt disznóért

pedig könnyen kap egy tehenet. Már szinte látta, hogyan ugrál a tehén mellett egy tarka kisborjú. "Hopp, hopp!" - Erzsók asszony is ugrott egyet-kettőt

örömében. Jaj! Mi történt? A köcsög leesett a fejéről, és a tej szétfolyt az úton. Na, isten áldjon tyúkok, tojások, csirkék, kismalac, tehén, borjú!

Erzsók asszony visszafordult, és most már azon gondolkozott, hogyan is lesz az, amikor az ura megtudja, hogy mi történt!

2020. márc. 10. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
De!!! Nekem is ilyen problémáim vannak!!! Állandóan álmodozom, képzelgek és mikor "visszatérek" mindig olyan furán kellemetlenül érzem magam. Nem is tudom elmagyarázni.
2020. márc. 13. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!