Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezek az agyontetovált/hupikék...

Ezek az agyontetovált/hupikék hajú/piercing-es emberkék (főként lányok) mégis milyen helyeken dolgoznak, hogy nem éri őket megbélyegzés/nem rúgják ki őket?

Figyelt kérdés
Engem már akkor megszólt egy HR-es amikor ápolt rövid szakállal mentem interjúra (IT-terület) másik helyen meg kifogásolták, hogy túl vékony és alacsony vagyok ezért nem nagyon illek bele a vállalati imidzsbe. Viszont face-en meg néha a való életben látok olyan emberkéket, hogy a fülem ketté áll. Hupikék hajú, Amy Winehouse-os szemöldök. Piercing-es orr/2 centis fém fültágító, széttetovált alkar és nyak meg színes rasztás haj. Ezek az emberek hol és milyen munkakörben dolgozhatnak, hogy a magyar szinten amúgy is zsörtölődő főnökök nem bélyegzik meg őket?

2020. márc. 10. 19:43
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
88%
Ők a munkatársaim. Gyári operátor vagyok.
2020. márc. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
41%
Mekiben.
2020. márc. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
13%
Nagy részük még nem is dolgozik: diákok, mamahotelben laknak, várva, hátha majd jövőre felveszik őket, stb. De biztos olyanok is vannak (egyre többen), akiknek már a HR-esük is ugyanígy néz ki...
2020. márc. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
95%

'Engem már akkor megszólt egy HR-es amikor ápolt rövid szakállal mentem interjúra (IT-terület) ' - na, itt buktal le. HR-es ilyet nem csinal ugyanis.


Egyebkent csak neked vannak ilyen ostoba fobiaid, nekem pl. van sz*rratetovalt szakallas metaldobos IT-szakember kollegam, aki amugy a szakmajaban eleg jo es senki nem kerdojelezte meg a tudasat csak azert, mert ugy nez ki ahogy.

2020. márc. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

"nekem pl. van sz*rratetovalt szakallas metaldobos IT-szakember kollegam"


Ja nyilván ha egy szűk 10-15 fős fejlesztői team-ben dolgozik programozóként egy hangulatos családias közegben, akkor a kutyát nem érdekli, de kíváncsi lennék, hogy az ilyen hogy dolgozhatna mondjuk egy T-Systems-nél.

2020. márc. 10. 20:13
 6/25 anonim ***** válasza:
44%

"na, itt buktal le. HR-es ilyet nem csinal ugyanis."

Aha, mert te minden HR-est ismersz, ott állsz mindegyik mellett éjjel-nappal, onnan tudod - és ráadásul azt is tudod, hogy minden HR-es tökéletes, sohase hibázik egy-egy elejtett megjegyzéssel se, ugye? Na itt buktál le.


"van sz*rratetovalt szakallas metaldobos IT-szakember kollegam"

IT-szakemberekből hiány van, tehát náluk nyilván kevésbé számít a megjelenés, nincs ebben semmi furcsa.

2020. márc. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
84%

#5 meglepodnel ha elmondanam hol dolgozik, a T amellett csipsz*r kis cegecske ugy globalisan.


Tehat, meselj meg, hol 'szolt meg' a HR-es a szakalladert? Jarhatnal amugy valami iraskeszseg-fejleszto tanfolyamra, mert egyre hulyebb kamusztorikat irkalsz ossze.

2020. márc. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
11%
Tom market, dohánybolt, gyártósor és hasonló nívótlan, alja helyeken, ahol nem válogatják meg a dolgozókat. A hupikék haj 16 évesen elmegy, mert minenkinek van bolond korszaka, de én soha nem alkalmaznék olyan embert, aki 20 éves kora fölött nem tudott megkomolyodni és így akar kitűnni a tömegből.
2020. márc. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
89%

A hajam lila ombre, az egyik fülemben 4 fülbevaló van és a csuklómon van egy tetoválás is. Senior java fejlesztő vagyok...


Az egyik kolleginámnak több cucc van a fülében, ő junior business analyst. Mondjuk neki a haja átlagos. Egy másik srác szintén fejlesztő, backendes, az egyik karja full tetovált, illetve fültágítója van.


Ez egy multi, mi pedig sosem kerülünk kapcsolatba az ügyfelekkel. Lazák vagyunk, jófejek (ez is elvárás volt az interjún valamilyen szinten, különben az illető nem illene a csapatba). A cspaat agilis, nem tudom hogy ennek a módszertana mond-e neked valamit. És gondolom a szakirányú diploma, a tudásunk és a referenciamunkáink is sokat növeltek az esélyeinken.

2020. márc. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
90%

De ha ez megnyugtat, diák koromban volt egy hely, ahova irodai asszisztensnek jelentkeztem (akkor még fenékig érő barna hajam volt és a szemüvegemen kívül semmilyen kiegészítőt nem viseltem) és azért kötött belém a hres, mert ujjatlan felsőt vettem fel a július 20-i interjúra.


Utólag örülök neki, hogy nem vállaltam azt a díszmajom show-t.

2020. márc. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!