Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális ilyen drasztikus...

Normális ilyen drasztikus váltakozás a hangulatomban?

Figyelt kérdés
Ha kialvatlan vagyok, egyszerüen befásulok. Nem hisztizek, nem őrjöngök, egyszerűen csak olyan mintha elveszteném az énemet. Ez ma is éjszakásban történt, egész éjjel ez volt. Többen is megállítottak hogy mi a baj, mert nagyon magam alatt vagyok. Nem vagyok, csak olyan mintha kiürülne a fejem olyankor. Ez rendben van így? Már elmúlt, így a vége felé átestem a holtponton. Ez a 40 perc meg üresjárat már.

2020. márc. 11. 05:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Leirod a faradtsag tüneteit erre kerdezed normalis e .szerinted az lenne a normalis ha vki kialvatlanul nyügösen tomompa aggyal tettrekész dalia?
2020. márc. 11. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

BBBBBAAAAA...MEG a lényeg lemaradt xD Eddig soha nem volt ilyen. Soha! Ez a fő! Na tessék fáradt vagyok bocsánat. Ment a zöld! :)

Pedig mar itt dolgozok hónapok óta, és semmin sem változtattam. Nem tudom mióta tart de nem régóta.


És 22/F

2020. márc. 11. 05:33
 3/4 anonim ***** válasza:

Huzamosan vagy faradt.leirtad. azert nem lehetett ilyen akkor eddig, mert eddig nem voltal huzamosan faradt mint ujabban.


Mindenhogy kerdesben a vàlasz most is.

2020. márc. 11. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazad van csak nekem nem tűnt fel. Köszönöm!
2020. márc. 11. 06:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!