Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek is van olyan ismerősötö...

Nektek is van olyan ismerősötök, rokonotok, aki túl tökéletes, annyira, hogy az már idegesítő?

Figyelt kérdés

2020. márc. 12. 11:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Van tökéletes rokonom de egyáltalán nem idegesít.
2020. márc. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%

Hú, nekem van és néha a falra tudnék mászni tőle! Nagybátyám szinte súrolja a superman szintet. Legalábbis sokan így képzelik. Gyerekként imádtam őt de felnőtten nagyon idegesítő hogy nem lehet felérni hozzá. Amikor kicsi voltam azt hittem majd én is olyan lesze mint ő. (anyukám nevelt és ezért nagybátyám volt a férfi mintakép számomra)

Rohadtul nem tetszik, hogy neki minden sikerül nekem meg szinte semmi. :-(

2020. márc. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan rokonom, aki szép, okos, kedves, sikeres. Nem idegesít, csak sajnálom, hogy én nem ilyen vagyok :)
2020. márc. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Erre gondoltam! Nekem a bátyám ilyen "tökéletes".
2020. márc. 12. 11:36
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem ismerek tökéletes embert. Aki annak akar látszani, arról mindig kiderül idővel, hogy ez csak látszat, szóval képtelen vagyok rajta felidegesíteni magam.

Nálam tehetségesebb, jobb, szebb, okosabb ember nem egyet ismerek, de rájuk nem vagyok irigy, attól nem lennél előrébb.

2020. márc. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincs tökéletes ember.
2020. márc. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon irritáló hogy bármibe kezd abban sikert ér el. Nemrég megsütötte élete első tortáját, még az is tökéletes lett.

Nagyszüleim és anyukám is úgy tekintenek nagybátyámra mint egy istenségre. Nincs káros szenvedélye, nem iszik alkoholt, nem cigizik. Több munkája volt mindenben sikeres volt. Alkalmazottai is istenkirálynak tartják. A szomszédos kocsmába amikor bemegy mindenki uramnak, mesternek, főnöknek szólítja. Egy üveg sör amit legfeljebb megiszik az emberekkel. Amikor belép még a vitát is abbahagyják a piások. De tök mindegy hová megy mindenütt alázattal beszélnek vele még az idegenek is. Látnotok kellene! mai napig nem értem hogy csinálja ezt.

Amikor én próbálok intézni valamit az én fejemet letojják. :-( Órákig várakoztattak az önkormányzatnál nemrég. Bejött értem nagybátyám mert onnan mentünk tovább a dolgunkra. Nem is itt lakik senki nem is ismeri mégis 5 perc alatt elintézett mindent nekem.

Sportolok, de nekem mégis tökre nehéz becsajoznom, rá pedig ragadnak a nők pedig legalább 120 kiló. (fiatalon még kövér sem volt, akkor valóban úgy nézett ki mint superman)

2020. márc. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
5: én sem vagyok irigy, azért, mert van ilyen ismerősöm. De azért még látom, hogy milyen. Mondjuk rá nem is lehet irigykedni, olyan kedves, aranyos :)
2020. márc. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
41%

Nekem is vágták már a fejemhez, hogy idegesítően tökéletes vagyok. De persze ez közel nem így van. Ezt csak az látja, aki ezt akarja látni. Általában azok, akiknek önmagukkal van bajuk.

Nekem két kollégám mondta. Tudni kell, ők olyan bénák, hogy az már szinte fáj. :) A titkom abban rejlik, nem nehéz őket lepipálni. :D

Természetesen, próbálok mindent a legjobb tudásom szerint elvégezni. A szakmámat imádom, hiszen a hobbim a munkám. Aki pedig nem konyít hozzá vagy utálattal végzi, azoknak szemében nem nehéz istenkirálynak lenni!

2020. márc. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Vakok között a félszemű a király!

:D

2020. márc. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!