Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tudtok javasolni ha erős...

Mit tudtok javasolni ha erős impulzusokat akarok?

Figyelt kérdés

Fizikailag-szellemileg egyaránt. Nem az önvagdosásra és társaira gondolok, hanem olyanra aki hasznos.

Pl imádom mikor reggel az első kávé hatni kezd, mikor edzés vagy futás közben átesek a holtponton, amikor együltő helyemben végigolvasok egy könyvet, valaki igazat ad nekem, vagy elismerést kapok, minden ilyen. A drogozás kizárva, nem ér annyit az egész kockázat minden téren.


Az igazat adásra nnyit hogy nem pusztulok bele ha nem az van amit akarok, csak szeretnék erős ingereket befogadni. Határ azért van, az életveszélyt kerülném. Pl ejtőernyő meg ilyenek vonzóak, de azokat mellőzném.


Mit tudtok nekem javasolni?



2020. márc. 13. 07:44
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Vágj bele új dolgokba, feszegesd a határaidat, próbáld ki magad több helyen... És tölts több időt a természetben. :)
2020. márc. 13. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
5%

Kender

Az legalább egészséges is

2020. márc. 13. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%

Teljesítmény túrák, futóversenyek vagy van ez a spartan verseny is akár.

Új hobbi. 5000db-os puzzle:)

2020. márc. 13. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 October15 ***** válasza:
100%

Ezek a felsorolt dolgok miért erőteljes impulzusok? Szimplán annyi történik hogy úgy mennek a dolgok ahogy azt te elvárod -> bamm erőteljes impulzus?

Amúgy mégis mennyi esélyed van arra, hogy belehalj az ejtőernyőzésbe? :D

Attól függ mi érdekel / mi a keret. Ha pl belefér a keretbe de azért viszonylag biztonságos dolog kell akkor pl az airsoft eléggé buli.

Ha olyan amibe hát instant nem halsz bele de azért már neccesebb akkor pl downhill bringázás. [Vagy igazából a várospan rohangászáson kívül kb bármelyik módja a biciklizésnek. Édes m1 hogy melyik aspektusát emeled ki.]


Vagy olvasd végig együltő helyedben Norbert Elias - A civilizáció folyamata c. könyvet. :D Erőteljes ingert okoz az biztos, mondjuk leginkább hányingert. XD

2020. márc. 13. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Imádom a válaszokat, köszi szépen!

650 oldalas könyv (kb) volt a rekord egyszerre, de a végére már meghasadt kb a tudatom, nem tudtam kommunikálni rendesen, meg elgondolkoztam hol van a házban a wc annyira a könyvben voltam :D nekem ezek erős impulzusok ja. Nagyon köszönöm!

2020. márc. 13. 08:16
 6/8 anonim ***** válasza:

Ayahuasca!

Ez garantalt eros impulzus, megvaltoztatja az egesz eletedet.

2020. márc. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Futás, kerékpározás, tánc.
2020. márc. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2020. márc. 13. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!