Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem gáz, hogy celebek panaszko...

Nem gáz, hogy celebek panaszkodnak, hogy nincs munkájuk a koronavírus miatt?

Figyelt kérdés

Kasza Tibiék napok óta azzal vannak elfoglalva, hogy elmaradnak így a koncertjei, és azt mondta munkanélküli lett. A felesége kitett instagramra egy képet, azzal a kérdéssel, hogy ott megoszthatják egymással az anyukák, hogy otthon mivel fogják lefoglalni a gyereket.

Írt egy hölgy kommentet,hogy az nagyobb baj, ha nem tudnak a szülők dolgozni menni és nem kapnak fizetést. Erre írta Andi, hogy igen, nekik is nehéz ez a helyzet, mert Tibinek is elmaradnak a koncerjei. Jaa.. csak azt nem veszik észre, hogy Tibi egy haknival keres annyit, míg más egy teljes hónap alatt.

Szerintetek nem gáz ez a celebektől? Elhiszem, hogy nekik is rossz, hogy nincs fellépés, de másoknak, átlagembereknek sokkal nehezebb most.


2020. márc. 14. 19:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%
Ez kb olyan felfogás, amit képviselsz, mint a "ne egyél annyit, mert Afrikában éheznek". Amúgy én nem megyek rá olyan emberek instájára, akik irritálnak. Kasza irritál.
2020. márc. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
73%

Nekem ez nem panaszkodásnak tűnik, hogy megjegyzi egy kommentben, hogy most nekik sem a legjobb, mert elesnek egy csomó jövedelemtől.


Amúgy egy Tibis facebook live-ot néztem és ott felhozta ugyan ezt, de nem panaszkodás képpen, csak egy példának mert pont a témában fejtett ki valamit.


Meg meg is említette, hogy nekik nem baj, hogy elmarad minden előadása. Nehezebb lesz, de kibírják.


Szóval nem hiszem, hogy ez panaszkodás esete lenne. Inkább te látod bele.

2020. márc. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Oké,de a felesége szimpatikus volt sok mindenben korábban. Az utóbbi időben kezdett így viselkedni. :(

Engem nem a pénzük zavar. Nekem nincs gyerekem sem, nem kell magamon kívül senkit eltartanom még, fiatal vagyok, dolgozok. Az zavar, hogy előadják, hogy ők munkanélküliek és jaj mi lesz velük. Miközben gondolom, nem havi 200 ezerből élnek. Ilyen esetben jobb lenne ha hallgatnának.

2020. márc. 14. 19:38
 4/13 anonim ***** válasza:
58%
Ő abbol keresi a penzt, mas meg abbol hogy ul egy irodaban, vagy egy gyárban szalag melózik. Jaah, hogy a celeb nem mehet fellepesekre, de a többi embernek menni kell melózni? Igen, ez gáz. De amíg te legalabb kapsz fizetést addig ő nem. Na kinek carabb? Nem mintha sajnálnám a celebeket, de akkor is. Mit rinyálsz?
2020. márc. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%
Kérdező, én veled értek egyet. Ilyen életvitel mellett igazán félre lehet tenni annyit, hogy pár hónap kiesés ne okozzon komoly gondot. És ezt pl. egy árufeltöltő biztos nem tudja megtenni.
2020. márc. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

#2: Én egyik bejelentkezését sem láttam Tibinek facebookon. Tegnap láttam Andi live-ját. Ott adták elő ezeket amiket leírtam.


#4: Egy szóval nem írtam, hogy nem szeretnék menni dolgozni. Pont, hogy örülök, hogy mennem kell még mert lesz fizetésem, de egyébként is nagyon szeretem a munkahelyem, úgyhogy nem igaz amit írsz. Csak nekem furcsák ezek a megjegyzések tőlük, mikor sok család ezerszer rosszabb helyzetben lesz, ha valóban nem lesz fizetésük emiatt. Inkább az a felesleges "rinyálás" amit ők csinálnak, miközben azt sem tudják egy évben hányszor utazgassanak Amerikába meg Thaiföldre.


#5: Igen én is ezt próbálom mondani, amit te írsz. Végre valaki megértette.

2020. márc. 14. 19:44
 7/13 anonim ***** válasza:
45%

Nem szép az irigység...

Ha Kasza Tibi ugyanúgy eltapsolja a pénzt, mint egy alkesz segédmunkás, és egyik hónapról a másikra él, akkor neki is ugyanakkora szívás, hogy nincs munkája.


Szerintem azok az emberek, akiknek összeomlik az anyagi stabilitásuk, mert két hétig nem dolgoznak, azok meg is érdemlik. Ennyit a felelős pénzkezelésről

2020. márc. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Leírtam, hogy nem irigységből ìrtam ki a kérdést. Kár volt nevet írni hozzá,mert ebbe kapaszkodik mindenki.

Honnan tudod, hogy 2 hétig fog tartani ez az egész?

Akik meg több gyereket nevelnek és éppen hogy kihúznak egy hónapot a fizetésekből szerinted nem sok 2 hét kiesés akár?? Úgy látom az itteni emberek fel nem tudják fogni, hogy mi van ha ketten keresnek összesen 200 körül és van 2 gyerek pl. Mert van ilyen az ismerőseim közt. Képzeld nem tapsolják el a pénzt, hanem arra költenek amire szükséges. Jó nagy bunkó vagy kedves felelős pénzkezelő! Annyi baromságot hordanak össze egyesek. Ti nem látjátok a valóságot???

2020. márc. 14. 19:59
 9/13 anonim ***** válasza:
Fura, mert mintha csakis az ő mintájuk lenne a legfontosabb, pedig rajtuk kívül számtalan egyéb átlagembert érint/érinteni fog ez a dolog munkára vonatkozóan.
2020. márc. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
95%
Jaj el ne szegényedjenek :) Ugye a jogdíjakból, instás/facebookos reklámokból meg ki tudja mikből nem megy nekik a pénz?? Szerintem is a kérdezőnek van igaza. Ebben mi az irigység? Ez realitás. Ne hasonlítsa már magát egy átlag emberhez, akinek jobb esetben pár százezer forint az összes bevétele a hónapban, és 2 hét kiesés igenis rengeteg. Munkanélküli lett. Jó vicc :D Én nem tudom ki kedveli még őket, mikor nagyon rég iszonyú nagyképű Tibi az asszonykájával együtt, aki semmit nem dolgozik, de okoskodni tud.
2020. márc. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!