Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért szeretnek oly sokan a...

Miért szeretnek oly sokan a testvérük/unokatestvérük/egyéb rokonuk v. ismerősük babájával pózolni a Facebookon?

Figyelt kérdés
Ráadásul általában oda sem írják, hogy mi a szitu, és szerintem ez nagyon félrevezető, mintha övé lenne a gyerek, közben meg nem, csak keresztszülő/rokon/ismerős.

2020. márc. 14. 20:29
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
hát gondolom mert szeretik azt a pici babát és szeretnének feltenni vele egy közös képet
2020. márc. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%

Mert szeretik a gyerekeket, hiszen ő is ismerős, rokon.


Másrészt mi az, hogy "félrevezető"? Aki ismeri az illetőt az tudja mi a szitu, aki meg nem, annak nem tökmindegy?

2020. márc. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
7%
Többen megmutatják, hogy ők mégiscsak milyen jó, érzékeny emberek.
2020. márc. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%
Sok lájkvadász. Persze hogy egy cuki kisbabás képet hamarabb lájkolnak mintha megosztja a reggelijét. Az meg hogy nem ír oda semmit szokásos feltűnési viszketekség hiszen egyből elkezdik kérdezgetni, amire a posztoló vágyik
2020. márc. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk egyszer az ükszülök felujitott sirjárol és az ükunokákrol került ki kép. Én fogtam a kis unokahugom az ölemben és csak mi ketten voltunk a képen, a többiek szétszéledtek.

Kedves kép lett ODA LETT IRVA, hogy kik vagyunk mik vagyunk mi történt, de azért anyukám kapott gratuláciot... akkor én csak 16-17 éves voltam, de valoszinü a kérdés inkább a 20+ korosztályhoz vonatkozott, igy arra a következtetésre jutok, hogy egy gyermektelen 20onéves nőnek jól esik még az is ha elhiszi más, hogy ő már édesanya.

2020. márc. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mert szeretik azt a gyereket és ahogy mondták aki ismeri őket tudja mi a szitu.


Engem egyedül társkeresőn zavar. Szerintem ott illene kiírni, hogy a kis cukorfalat keresztgyerek, vagy saját pulya. Az én korosztályomban inkább a rokon gyerek dominál, de van olyan is akinek saját van a fotón . A legjobb az volt akivel beszélgetek már pár napja és kíváncsiságból rákerestem instagrammon, ahol vagy egy évvel korabbi képen a saját gyerekével pózol. Rákérdeztem miért nem mondta, hogy van egy óvodás korú gyereke, ja hát azért mert úgysem vele él.... Év apja.

2020. márc. 15. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!