Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy változtassak ezen a...

Hogy változtassak ezen a helyzeten, hogy élhetek normális életet?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok és semmi szociális életem nincsen.Soha életemben nem voltak barátaim,azt se tudom milyen érzés.Már az óvodában is bántottak,általános és középiskolában is kiközösítettek,volt hogy vertek.Voltak akik haverkodtak velem,de ők csak kihasználtak,soha sem tekintettek rám barátként.Alapbetően senkiben sem bízom meg,még a szüleimben sem,mert ők is sokszor megaláztak nyilvánosan.


Jelenleg a kutya sem szól hozzám.Már kínoz a magány.

Ha ez így megy tovább,akkor soha sem lesz barátnőm.Normális életet akarok élni.Barátokat akarok.



2020. márc. 15. 00:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Menj el pszichológushoz, ezek súlyos berögződések, amiket lassú folyamat kijavítani, jó ha van egy szakértői kontroll ami nem hagyja hogy visszacsússz.


Az emberekhez való hozzáállásod meghatározza hogy hogyan állnak ők hozzád, így nehéz barátokat szerezni ha ezt gondolod másokról. Kérj segítséget.

2020. márc. 15. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Miért ne lenne barátnőd? Az, hogy vannak-e barátaid nem feltétlenül függ össze azzal, hogy lesz-e barátnőd.

Regisztrálj társkeresőkre.

Ha már lesz barátnőd, az ő barátnőivel meg a barinők pasijaival elmehettek négyesben, hatosban ide-oda. Azok a fiúk már lehetnek a haverjaid is.

2020. márc. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kezdj el kondizni,sportolni....Ott megismerhetsz embereket majd barátokat szerezhetsz.
2020. márc. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
2 helyre is járok edzeni.Kondizok és küzdősportolni is járok.Mégsem szereztem onnan sem egy barátot sem.
2020. márc. 18. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!