Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kell megbámulni, ha én...

Miért kell megbámulni, ha én arcmaszkot viselek az utcán?

Figyelt kérdés

Köhögök is, meg azért hordom, mert én így döntöttem. Bajom nem lesz tőle, másnak sem. Akkor miért olyan érdekes ez, hogy még össze is kell súgni az ember háta mögött?


Köszi a válaszokat.


20/F



2020. márc. 16. 21:25
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
73%
Hülyegyereknek minden érdekes.
2020. márc. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Hát épp ezaz... én abba a rétegbe tartozom, akik komolyan vesszük ezt a dolgot! Ideje lenne, ha mindenki így tenne.
2020. márc. 16. 21:29
 3/26 anonim ***** válasza:
72%

Nem mindegy milyen maszk, mert nem mindegyik véd, és gyakorlatilag már felvásárolták a maszkokat! Pláne az építőipari maszkokat, pormaszk, arra mondták azt hogy nem véd, bár részben szerintem szűr. Nincs ezzel semmi baj, hogyha te maszkot szeretnél hordani, ma is láttam már maszkkal embereket, de az egyik aszmás volt.


De azért az immunrendszeredet se ártana erősíteni.

2020. márc. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
85%

Lehet mert nem tudják, hogy fertőzött vagy, vagy esetleg csak megelőzés miatt viseled.

Volt már olyan mikor valakit kioktattak (szép szóval), hogy miért mászkál betegen utcán stb... Esélye nem volt megszólalni, hogy nem beteg.

2020. márc. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
22%
Oké, majd írj ide fél év múlva vagy amikor lecsengett teljesen a vírus, hogy tartózkodtál-e a lakásodon/házadon kívül bármikor is úgy, hogy nem fedte minden testfelületedet valami, mr. komolyan vesszük a vírust és egyáltalán nem reagáljuk túl. Amúgy ha voltál mostanában egyszer is emberek között, akár épületben sapka, sál, kesztyű meg maszk nélkül, akkor elbuktad ezt a cselendzset, bocsi.
2020. márc. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
60%
Egyébként azért bámulnak, mert lelkileg probálják feldolgozni a helyzetet, nem azért mert azt gondolják, hogy h*lye lennél.
2020. márc. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
57%
Irigykednek, hogy te még tudtál venni.
2020. márc. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Nem vagyok beteg természetesen, és az immunrendszerem is tökéletes, 20 éves vagyok. De megteszek mindent, amit csak lehet. Amíg bejárunk dolgozni, addig ez lesz, aztán már az utcára sem jövök ki.
2020. márc. 16. 21:36
 9/26 anonim ***** válasza:
24%
Immunrendszered erősítését a köhögésre írtam, mert írtad, hogy köhögsz.
2020. márc. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Köhögök, reflux miatt. De mindegy, hogy a köhögés mitől ered, így is úgyis baktériumforrás.


A maszkot nem vettem, a munkahelyem biztosítja.

2020. márc. 16. 21:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!