Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Most, hogy félig munkanélküli...

Most, hogy félig munkanélküli lettem, mivel üssem el az időt?

Figyelt kérdés

Vendéglátásban dolgozom, ugye háromig lehetünk nyitva. Csak annyian vagyunk, hogy nem fognak mindenkit beosztani minden délelőttre. Szóval örülhetek, ha dolgozok heti két napot. :)


(Tudom, hogy a leírás panaszkodásnak tűnik, az is, de tényleg ötletekre vagyok kíváncsi.)



2020. márc. 17. 11:14
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Akkor van időd a házimunkára, segíthetsz bevásárolni az időseknek, edzhetsz otthon youtube videókkal, olvashatsz könyvet...
2020. márc. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Az önképzést javaslom, és egyre képzettebben egyre jobb munkák közül válogathatsz.
2020. márc. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%

Olvasás filmek net

Én most Bar nem voltam eddig oda érte annyira kertészkedem

Végre rendet raktam a ruhaim között 😀

2020. márc. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%

tanulj nyelvet

zenélj

alkoss valami, színezni pl még ovis is tud, de felnőttek szebben, ha rajzolni nem is

olvass

takaríts

nézz sorozatot

2020. márc. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
15%

Mi nekiállunk a házfelújításnak. Bepucoljuk a házat kívül, spejzot meszelek, ajtót festek, felújítunk egy szobát.

De most komolyan mi mondjuk meg, hogy mit kezdj magaddal??

2020. márc. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Írj egy kétszer akkora eposzt, mint az Íliász, és a magyarság kezdeti történetét beszéld el benne.
2020. márc. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, végre renbe rakhatom a lakást. Takarítószerre még lesz talán pénz. Mivel mászkálni nem nagyon lesz hova és ezt a feladatot régóta tervezem.
2020. márc. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én csak arra lennék kiváncsi, hogy hogy jössz ki a heti 2-szer félnapos fizudból
2020. máj. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Elvitelre nyitva vagyunk egész nap, és bejött a házhozszállítás is (Wolt is és Netpincér is), szóval szerencsére még kb többet dolgozok, mint korona előtt. :D Jó, azt nem, de mindenki maradt 8 órás, mindenki be van osztva, és adó nélkül még jobban is keresünk, mint előtte.
2020. máj. 14. 08:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!