Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csajok. Nektek számít hogy...

Csajok. Nektek számít hogy egy férfinek milyen telója van? Mondjuk egy gyönyörű aranyozott almás teló, akit mindenki megnéz+ státusz szimbólum, vagy egy régi ütött kopott nyomógombos.

Figyelt kérdés
2020. márc. 17. 15:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
34%
Naná, hogy számít. Sőt, pluszpont, ha a láthatóan méregdrága öltönyében nyomul, aminek a mellzsebénél látszik a duzzadó bőr pénztárcája, majd elém kirakja a pultra a 2019-es fényes fekete német kocsi kulcsát.
2020. márc. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem számít, párom lecserélte az almást, észre sem vettem.
2020. márc. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
27%
Sokkal fontosabb, hogy ne csak az életkora legyen nagyobb 21-nél.
2020. márc. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Le sem szarhatnám jobban.
2020. márc. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

"gyönyörű aranyozott almás teló, akit mindenki megnéz+ státusz szimbólum"


Ez az, akivel nem állnék még véletlen sem szóba, ilyen majmokkal nem érdemes.

2020. márc. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
67%

Az arany szerintem se karórában, se ékszerben, se telóban nem férfinak való. Az ezüstmetál/króm szin való férfinak. az arany női szin.

(Tudom, hogy férficuccokból is léteznek arany, csak azt mondom, hogy szerintem elég izlésficamos)


Amúgy nekem nem számit. Sőt, olyan szinten nem számit, hogy nem is tudom megkülönböztetni a márkás cuccokat a bóvlitól. Bár nem is akarom, csak a jó embert a rossztól, a kedveset a bunkótól, a komolyat a csélcsaptól, stb... én ez alapján szoktam választani.

2020. márc. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
63%
Hiába teszed fel hetente a kérdésed, minden héten azt fogom válaszolni, hogy az arany telefon (vagy bármilyen más használati tárgy) c.gányos, velük (és az ő stílusukat utánzó más nemzetiségekkel) pedig nem ismerkedem.
2020. márc. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Pont leszrom csak ne legyen dzsuvás

23/n

2020. márc. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
65%
Oké, mi az hogy mindenki megnézni? Egy snassz Iphone-t? Ugye tudod hogy az Iphone egyáltalán nem számít státusszimbólumnak?
2020. márc. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
88%

A nyomógombos azért zavarna, mert én a folyamatos online kommunikációhoz szoktam és jelenleg is arról írok ide is és a páromnak is.

Az almasznobokat meg egyszerűen csak nem értem. Vesznek maguknak egy túlárazott szart, mert az quality... Gratulálok.


Amúgy maradnék középen. Hülyének nézem azt, aki 200-nál többet költ egy telefonra. De jó, ha van az embernek okostelefonja.

2020. márc. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!