Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek is furcsa a...

Szerintetek is furcsa a testvérem?

Figyelt kérdés

Ketten egy lakásban lakunk közösen albérletben és én mindig meg vagyok szólva, hogy tulzásba viszem a hiigéniát. Azért, mert én nem csak most, hogy ez a korona van, hanem az év minden napján ha pénzt fogdosok vagy hazamegyek akkor fertőtlenítő szappannal mosok kezet, ha csak otthon nyúlok valami máshoz akkor csak sima szappan.


Testvérem meg nem csak eddig, most a korona idején is hazajön a boltból, levetkezik, pénzt elrakja, semmi, még sima vízzel se öblíti le a kezét, leűl és eszik, nyitja zárja a hűtőt, nyúl mindenhez. Ha nagyvécézik sem mos kezet, megy vissza a szobába. Sosem éri szappan a kezét. Egyedűl csak este fürdéskor éri tusfürdő a kezét, amokor fürdik de az is csak azért, mert kézzel kell a tusfürdőt rákenni a testére szal nem kézmosási célból.


Én, ha szólok neki, hogy mosson kezet, kiabál, fenyeget. Azt mondja itthagy fizessem egyedűl az albérletet, sőt börtönbe juttat. Veszedelmes egy ember.


Szerintetek a testvéremben van a hiba vagy bennem, mert mindig magyarázok neki?


Csak azért kérdezem, mert lehet bennem. Hagyni kéne a francba nem szólni neki. Anya is megszólt, hogy hagyjam az öcsém, ne szóljak bele az életvitelébe.



2020. márc. 17. 20:55
 1/7 anonim ***** válasza:
28%
Egyreszt, tenyleg nem kene beleszolnod, mert semmi kozod hozza. Nem hiaba uvolt mar szerencsetlen veled. Rohadt idegesito lehetsz. Masreszt meg ti csak vegletekbe tudtok gondolkodni? Mi lenne, ha te nem mosnad a kezed hipoval minden utan, o meg megmosna a kezet nagy wc utan meg hazajovetelkor? Az aranykozeput lenne a leghasznosabb mindkettotoknek. O mosna a kezet amikor tenyleg kell te meg csak akkor mosnad amikor tenyleg kell. Es ezt azert, hogy neked se okozzon o kart, hiszen egyutt eltek. Abba mar beleszolhatsz, hogy ne fogdossa ossze koszos kezzel a kajaitok, mert az teged is erint.
2020. márc. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%

“Egyreszt, tenyleg nem kene beleszolnod, mert semmi kozod hozza.”


Végülis csak összefogdossa a közös háztartásban a kilincseket, a konyhat azzal a kezével, amivel éppen a szaros seggét törölte. Lehet téged nem zavarna, de a kulturáltabb embereket nagyon is.


Kérdező! Szerintem kezdj el keresni egy olyan albérletet, vagy szobát, amit egyedül is fenn tudsz tartani, és költözz el te. Sajnos aki ennyire igénytelen mint a testvéred, és így is reagál, az nem igazán fog változtatni. És ha jól látom, nem csak a higiéniával vannak gondok.

2020. márc. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Az első válaszoló olyasmi lehet mint az öcsém.


Nem szólok az életvitelébe, azt csinál amit akar, nem is beszélünk egymással.


Ennyi kérésem volt, de nagyon csúnyán tett nekem.


Azt mondta, hogy annál egészségesebb lesz, ha olyan kézzel eszik.


Brutális, zsarol, fenyeget.


Egy barátomnak majdnem elkeseredve meséltem, hogy milyen velem öcsém.


Azt mondra rá, hogy adnék én neki...

2020. márc. 17. 21:36
 4/7 anonim ***** válasza:

A furcsa az enyhe kifejezés...

Én anyukádra is néznék, hogy miért szól le emiatt.

2020. márc. 18. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Azért tettem fel a kérdést, mert ugye édesanyám is igazat ad neki és én viszont kezdem.azt hinni, hogy bennem van hiba, de így egy mostani példát a hiigéniáról említve, hogy anyukám is őt védi így szerintetek tényleg testvérem a furcsa?


Mert, ha senki nem a testvéremnek adna igazat akkor egyértelmű, de hogy a saját anyám is neki ad igazat, holott ki van adva, hogy mindenki mosson kezet, ha hazamegy, főleg most, és én ne szóljak a testvéremnek ami csak kérés lenne, nem parancs, hogy mosson kezet, ha hazajön, viszont én olyat kapok ezért, hogy hagyjam őt, végezzem a saját dolgom.


A testvéreknek szerintem összetartónak kéne lenni.

2020. márc. 18. 01:45
 6/7 anonim ***** válasza:

így egy mostani példát a hiigéniáról említve, hogy anyukám is őt védi így szerintetek tényleg testvérem a furcsa?


Igen a testvéreddel van a gond.

Ne legyen önbizalomhiányod, állj ki az igazadért! Ha ezt így tartod helyesnek, ne a más véleménye számítson!


A testvéreknek szerintem összetartónak kéne lenni.

2020. márc. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
És igen a testvéreddel jóban kellene lenni. Én is így vagyok tesómmal, nem tudok kiigazodni a nézetein, van ilyen...
2020. márc. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!