Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sok ember miért okoskodik a...

Sok ember miért okoskodik a vírussal kapcsolatban, miért nem fogadja el okosabb emberek tanácsait?

Figyelt kérdés

Érthetően elmondták hogy akinek nem létfontosságú az maradjon otthon, kifejezetten a nyugdíjasok, ne tömegközlekedjen.


Ellenben sokan még edzőterembe járnak, étterembe, kávézóba etc.


Miért kell állandóan a határokat feszegetni, miért kell ez a "majd én jobban tudom" mentalitás?


2020. márc. 18. 08:25
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
17%
Mert vannak akik inkább kimozdulnak ,mint a négy fal között üljenek. Amíg nincs megtiltva, menjenek!
2020. márc. 18. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
83%

Tipik magyar. Jelenleg kb a 10 millió virológus országa vagyunk😃. Csak nem tudom, hogy várjak el majd az ellátást, ha le lesz terhelve az eü, miután ők nem tesznek az egészségükért.

Ki lehet menni sétálni, futni, kirándulni erdőbe, mezőre, de nem kéne összezsúfolódni, mint ahogy az említett helyeken vannak együtt az emberek.

2020. márc. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 Barnabas333 ***** válasza:
16%
Azért mert ezt csak egy háttér hatalom találta ki, hogy megnyírja kicsit a nyugdíjas korosztályt és meggazdagodjon a válságból... 8000 halott a 7milliárdból, az infulenza senkit nem zavart.
2020. márc. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
74%
Ebben az országban mindenki mindenhez jobban ért, mint bárki más. Foci, politika, autószerelés, betegségek.
2020. márc. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
27%
akkor maradjatok a lakásban, húzzátok le a redőnyt és készüljetek a világvégére...remélem élelmiszer 2 hónapra elég felhalmozva
2020. márc. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
30%
Mert az élet nem áll meg.Lehet,hogy annak a nyugdíjasnak nincs senkije,lehet,hogy az iskolás akit látsz az pont ügyeket intéz valakinek.Lehet,hogy az egyedül álló szülő nem tudja kire hagyni a gyereket,ezért viszi magával.Én az ilyen okoskodóktól vagyok rosszul,mint te.
2020. márc. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
6%

Milyen okosabb emberekről beszélsz? Itt tízmillió okos ember van, aki mind okosabb a másiknál. Aki pedig azt állítja, hogy okosabb, az csak beképzelt.

A politikusok felsőbb parancsra cselekszenek, Kennedy esetén megmutatták, hogy aki nem engedelmeskedik, annak a családját is kiirtják, tehát még mártírt se akarjon egy politikus se játszani. A cél pedig mégnagyobb adósságba verni mindent és mindenkit.

2020. márc. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
21%
3: butaság! Az a korosztály a legnagyobb gyógyszerfogyasztó, aranybánya a háttérhatalom ak! 😂😂😂
2020. márc. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
82%

De, az élet megváltozik, nem áll meg teljesen, de nem lehet ugyanazt csinálni mint eddig. Mit nem lehet ezen érteni????? Nem érdemlitek az egészségügyet.

#2

2020. márc. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
14%
# 9: Felesleges károgni. Mindenki úgy éli az életét ahogy akarja.
2020. márc. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!